Fat pipe Jai-Alai

Datsyukian Deke

Ajattelin ostaa uutta mailaa ja kysyisin, että mitä mieltä porukka on jotka ovat pelanneet sillä. Positiivisia ja negatiivisiä asioita kuulisin mielelläni. Lisäksi jos tykkäät mailasta nii minkä tyyppinen pelaaja olet??
Itse olen enemmän pelinrakentaja,mutta tykkään paikan tullen laukoakkin. Pelaan tällä hetkellä Wiz lavalla ja se tuntuu loistavalta

13

1280

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vhkkcg

      minkä pitunen oot? ja paljo sul ois rahaa käytettävissä??

    • Datsyukian Deke

      oon 180cm
      tiiän ton tämänhetkisen hinnan ja on sen verran kyllä käytettävissä

      • fkldldld

        osta 100g ja siihen rage tai wiz lapa


    • Datsyukian Deke

      Mitäs mieltä ootte unihoc player oval 26?
      hintakaa ei ois paha

    • maalikone

      ittel on toi jai-alai mut vaa varamailana.onha se iha hyvä mut omaa kätee sopii paremmi g-series.jos tykkää jai-alaist lapana ni g-seriesi saa jai-alai laval :D kannattaa ostaa (Y). tost pelityylist ni oon enemmänki maalintekijä ja laukoja mut kyllähä niit paikkoi tuee luotuu tarpee tulles.

    • säbäpeliri

      osta salming aero tai exel chill nii on hyvä syöttää ja ottaa pallo haltuun jos kerta oot pelinrakentaja

    • oop1

      ON KUULE KOKEMUSTA KANNATTAA OTTAA KUN ITE PELAA PUOLI AMMATIKSI SALIBANDYA NIIN ON OLLU MELKONEN MAALIPYSSY PISTEPÖRSSIN TOINEN OON

      • esfsef

        ei vittu päivän naurut :D


    • ftpipetys

      Toi Jai-Alai lapa menee rikki helposti

    • eräforever

      Kannattaa mennä kauppaan kokeilemaan! Siellähän sen sitten huomaa, että sopiiko omaan käteen ja tykkääkö!

    • joo...

      Hyvä maila, itellä varamailana. Hyvä esikäyristys lähtee hyvät vedot ja syötöt, mutta kyllä se g-series vie.

      • Koirannimionkikkeli

        (ass) hole on paras


    • deffdes

      unihoc o paska

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      44
      10619
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      127
      10159
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      22
      7937
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6354
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      32
      4983
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      56
      4763
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      120
      4103
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      125
      3439
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      63
      3155
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      227
      3104
    Aihe