Hankoon hiihtämään

Tervetuloa Suomen eteläisimpään kaupunkiin.. täällä on paljon lunta..:)
4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Meil jo kevät, palkeiset palijaana.

Vieläkös Gangutissa Berluga Chiks tanssii pöydillä ja hotellihuoneesa ?

Äänestä

Kittilässä on ollut lunta lokakuusta alkaen, korkeimmillaan 40 cm.

Että taitaapi se Hanko jäädä tälläkin kertaa toiseksi tässä asiassa.

Äänestä

Menkää hankolaiset uimaan sinne Hjalliksen ylpeyteenne

koko suami nauraa teijän typeryyvellennä, mänettä tuota uskommaan

Laphista tuo KLÄPPI ei maita saa, son nuin

Äänestä

Ylläksellä on yläladuilla ja Järvellä jo 55 cm lunta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanko rules kirjoitti:

Tervetuloa Suomen eteläisimpään kaupunkiin.. täällä on paljon lunta..:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu