Vitun mukava tulla työviikon jälkeen kotiin ja löytää tyttöystävä keittiöstä pukeutuneena stay up sukkiin ja korkokenkiin, tämä näky siis takaapäin. Sitten hän kääntyy pelästyneenä kohti mua ja näen että hän pyyhkii aivan selvästi spermaa kasvoiltaan. Makuuhuoneesta sitten löytyi hänen työkaveri ja 3 käytettyä kortsua. Äijä lähti makuuhuoneest saatanan nopeesti ulos ja tyttöystävä on viimeset 4 tuntii itkeskellyt ja pyydellyt anteeks jne, hän on pahoillaan, hän hyvittää tämän... Miten helvetissä tolasen hyvittää? Saa nähdä mitä keksin
Paskin päivä ikinä
11
1085
Vastaukset
- monesti petetty
Olen niin TOSI pahoillani puolestasi!!!
Ei tuota voi mitenkään sulattaa mielestä eikä hyvittää, ikinä.
Toivon sinulle, että pystyt anteeksiantoon ihan itsesikin takia. Aika parantaa haavat.
Paljon voimahalauksia sinulle!!!- juu...
Eteenpäin nyt kun on luntakin!
- Haha ha haa.
juu... kirjoitti:
Eteenpäin nyt kun on luntakin!
Repesin totaalisesti :D
"Makkarissa kolme käytettyä kortsua mutta tyttöystävä pyyhkii mällejä naamaltaan"
Vetikö luuseri vielä kuivat päin naamaa, loppu huipennukseksi. Aika outoa että kortsuilla ja paljaalla?????
Ei sen puoleen en uskonut jtutusta sanaakaan, en muutenkaan. Vai oisko ne kortsut useamman päivän jäljiltä?
No, vanha aloituskin. - panomies23/5
Haha ha haa. kirjoitti:
Repesin totaalisesti :D
"Makkarissa kolme käytettyä kortsua mutta tyttöystävä pyyhkii mällejä naamaltaan"
Vetikö luuseri vielä kuivat päin naamaa, loppu huipennukseksi. Aika outoa että kortsuilla ja paljaalla?????
Ei sen puoleen en uskonut jtutusta sanaakaan, en muutenkaan. Vai oisko ne kortsut useamman päivän jäljiltä?
No, vanha aloituskin.Tämän miehen tyttöystävä on voinut hyvinkin ottaa paljaaltaan suihin tältä työkaverilta. Ja työkaveri on sitten lauennut suuhun/kasvoille. Mutta muuten ovat käyttäneet naimisessa kondomia on sitten kyseessä ollunna jompikumpi reikä.
Sillä kyllähän moni nainen ottaa paljaaltaan suihin kun pettävät, että kyllä tuo Juhore nimimerkin tarina voi olla hyvinkin TOTTA!!!!
- Niin se on miehet
Siinäpä se stay up sukat ja korkokengät, jos niiden vuoksi yhteen menee, eipä juuri muuta ole odotettavissakaan.
Nainen noilla varustuksilla keikailemassa on saanut nimenkin, en viitsi sitä kirjoittaa tähän. eli tällaisen naisen olet ottanut elätiksesi.
Vamppaa pihalle.
Älä itke perään, varmasti löytyy nainen, jolle koti on niin tärkeä, että moisia varustuksia ei päivisin päälleen pue ja muutoinkaan kuin sinun nähtesi.
Mutta nämä naiset eivät kulje kapakoissa, eivätkä liehittele mukaan muuallakaan, heille mies on sen verran arvokas asia, että odottavat mihen tekevän aloitteet seurusteluun.
Älä katso vaatteita tai muutoinkaan ulkoista hapitusta, vaan katso asiaa naisen tekojen mukaan, keskustelussa kuuntele mistä puhuu, onko asiaa vai hölynpölyä.
Tästä voi puhjeta perhonen, kun yhteen muutatte, sillä silloin hän laittautuu sinulle, eikä muille mieheille.
Valmiit perhoset ovat jo käytettyjä. - ihmiselle-susi
Voimahalaus! Ihan käsittämättöntä.. Heitä nainen pihalle ja yritä antaa joskus anteeksi. Älä katkeroidu, äläkä ala ajatteleen, että kaikki naiset ovat tuollaisia. Koita jaksaa ja varmasti löydät jonkun paljon paremman naisen joka ei oo tommonen hutsu.. Tommoset moraalittomat ihmiset ei ansaitse hyvää parisuhdetta.
- Hankhomma
Kysyitkö paljonko sai moisesta viihteestä.
Ihan oikein teille miehille, sillä kukaan oikea nainen ei liiku edes kotonaan noissa varusteissa, silloin ollaan jo hankehomiissa.
Ihasteletko pornopaikkoja, mutta sellainen ei voi olla koti.- Juhuuy
Kyllä kuule monikin kunnollinen nainen pukeutuu noin ja nimenomaa kotonaan ja seksiä varten omalle miehelle
- toinen huora
Prostituoitu on miehen kanssa vain rahasta, miltä sä näytät siinä kuviossa?
- asdgasdg
Aprillipäivä ei ole vielä trolliseni.
- ja jos ei..
No joo, tais olla provo tämä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2124692- 1882616
- 671542
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961220- 1261154
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91142Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1071140- 711091
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1391072- 109999