ziselin nimilappukuva

671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

dazu!

Äänestä
  • aivan...

    zisel = dazu

    Hähä! :D

    Äänestä

  • vili. kirjoitti:

    aivan...

    zisel = dazu

    Hähä! :D

    vili.-pojun kepponen ei mennyt läpi taaskaan--kuvassa lukee alla jotain :try body ready-----siis netistä napattu joku englanninkielinen tyyppi luultavastii

    dazun facebookprofiillssakin on 12 vuotiaa pikkupojan näköinen ja maantien värinen suttuinen tukka.

    ziselillä on ainakin namukas pimppi mekon alla ja paljon lyhempikin, kuin hintelä hujoppi ja isopäinen dazu

    vili. saa itse etsiä sen esiin näytöksi älykkyydestänsä
    ,
    Hähä ! ;-) :D

    Äänestä

.

Elekee kiusiko pikku kiisseliä

Har!

.

Äänestä

Pikkulutka-narkkari zisel :D

Äänestä
  • ja sä ryystät turbokiljua ja truikkukakat housuissa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vili. kirjoitti:

http://aijaa.com/pAgZoi


Hähä! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu