Missähän seurassa pääsisi pitkästä aikaa harrastamaan lentopalloa tällainen reilu parikymppinen nainen? Pitkään aikaan ei ole tullut pelattua enkä koskaan olekaan missään virallisessa joukkueessa pelannut, mutta silloin aikoinani olen pelaamisesta kovasti tykännyt. Kovasti olisi intoa päästä taas pelailemaan, pituuttakin löytyy 180cm, jos sillä jotain merkitystä olisi. ;) Kovan sairastamisen myötä minulle on kertynyt jonkin verran ylipainoa, mutta siitä olisi tarkoitus tässä pikkuhiljaa päästä eroon ja ajattelin, että lentopalloharrastus voisi sitä projektia muiden harrastusten lomassa tukea.
En kuvittele pääseväni mihinkään kisoihin mukaan, mutta olisi kiva jos saisi jonkun porukan mukana pelailla ihan muuten vaan. :)
Lentopalloseura Oulusta
changel
0
169
Luetuimmat keskustelut
- 681066
- 641042
- 93827
- 57813
- 42678
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois222640- 50598
- 66575
- 40570
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79563