Antakaa ja edottakaa joululahjaideoita 17wee poikaystävälle!! Ollaan seurusteltu 3 kuukautta elikkäs ei oo mittään 100 euron lahjoja varaa ostella.. Oon iha pulassa tän kaa ku haluisin antaa jotain kivaa! ELI EHDOTUKSIA KIITOS :)
joululahja poikaystävälle??
pulassaoleva
7212
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Osta sille pipo ettei palele. jos se pelaa pleikkari pelejä niin osta joku peli. Jos se kuuntelee musaa niin osta sille joku levy.
Käske sun parhaas tyttökamus antaa hänelle jotain mistä hän tykkää.
Spotifyn latauskortti R-kioskilta. Niitä on eri hintasia. CD-levy, jos vaikka ihan kysäset oisko toiveita... Onhan noita.
Minä ostan omalle kullalleni REINO-tossut (perus ruskeat) ja suklaata :) varmana tykkää, ollaan seurusteltu kohta 9kk :)
5 vuotta yhteisiä polkuja takana ja annan kullalle sellasen hiton ison lakutornin kun se ei suklaasta välitä, kirjan, tuoksun ja sellasen axen suihkusaippua setin :)
Osta paita esim KapAhlista?
Mulla taas on ideoita niin paljon, ettei tiedä mitä ostais:
- dvd boxi, esim. simpsonit tai pasila
- reino-tossut
- jotkut laadukkaat verkkarit, puma tai adidas on musta hienoja
- remeksen kirja
- siisti t-paita
- kalapakki/kuvia
- jotain metsästysjuttuja, karttasuoja, ulkoiluvaatteita, trangiaan kahvipannu
- hajuvesi, joku laadukkaampi deodorantti, esim bruno banani on tosi hyvä
- boxerit
- liput johku keikalle
- uus lompakko
- assassin´s creed xbox-peli
- joku uus leffa, mietin tota tie pohjoiseen, kun ei olla kumpikaan nähty
Lahjan ei tarvi musta olla mitään kallista, tärkeintä että siinä on joku idea. Mä esim. ostin juomapullon urheiluharrastuksiin, koska oon aina sanonu kun hän on meinannu ostaa, että etkö voi käyttää jotain puolen litran juomapulloa. Lisäks ostin monopoly-pelin meille yhteiseks, kun oli joskus puhetta, että ei oo koskaan sitä pelannu, mut haluis kovasti. Robinhoodissa se oli nyt tarjouksessa vaan 14,90. Musta on kiva, että lahjojen joukossa on joku juttu mitä voi tehdä jouluaattona. Just joko peli, leffa, kirja.. mistä nyt kukakin tykkää