autotalli

Hei, olen aikeissa ostaa autotallin Peurasaaresta. Mikähän mahtaisi olla sopiva hinta? Ko autotalli on ns kylmäautotalli. Talli on tilava, päädyssä hyllyt eri tavaroille, maalattia, kaikki tarpeelliset lämmityspaikat.

Antakaa jotain vihjeitä kuinka paljon on mielekästä tarjota tuollaisesta tallista, iytse ajattelin 5000€.
2991
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Kyseessä on muistaakseni yhdeksän auton yhteinen talli, jossa jokaisella oma talliosasto. Katto on kai aaltopeltiä mutta se on rakennettu juuri autotalliksi.

    Vai on 5000 mielestäsi liikaa, kävi kyllä itsellänikin mielesssä. Mutta olen ostamassa osaketta Peurasaaresta ja tarvitsen autotallin. Kemi on talvella kylmä paikka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kylmäautotalli kirjoitti:

Hei, olen aikeissa ostaa autotallin Peurasaaresta. Mikähän mahtaisi olla sopiva hinta? Ko autotalli on ns kylmäautotalli. Talli on tilava, päädyssä hyllyt eri tavaroille, maalattia, kaikki tarpeelliset lämmityspaikat.

Antakaa jotain vihjeitä kuinka paljon on mielekästä tarjota tuollaisesta tallista, iytse ajattelin 5000€.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu