Jos nainen antaa ekoilla treffeillä, haluatko siitä huolimatta vakavampaa suhdetta hänen kanssaan?
Kertokaapa äijät....
Linda
91526
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
joo
Jos naisella on tapana antaa ekoilla treffeillä mutta mulle se ei antaisi, niin kyllä ottaisi pattiin.
Mutta niitähän on tää paikka täynnä! Ihan näin vinkkinä voin kertoa, että miehillä toi on monimutkasempaa kuin teillä naisilla. Siihen siis vaikuttaa esim naisen luonne yms muut tekijät.
Me ollaan katos pidemmälle kehittynyt elämänmuoto :).
vai pidemmälle kehittynyt elämänmuoto. Naisesta sinäkin oot alkus saanut ja puolet geeneistäsi ovat äidiltäsi kotoisin, jos olet älykäs saat siitäkin kiittää äitiäsi koskä älykkyys periytyy naisen puolelta.
Jos nainen antaa ekoilla treffeillä, johtuu se vastustamattomasta viehetysvoimastani; yksinkertaisesti, naisella ei ole edes vaihtoehtoja olla haluamatta seksiä kanssani jo ekoilla treffeillä;)
Ja ihan vakavasti, kaksi vakavampaa suhdettani olen aloittanut seksin kautta; ei vaikuta asiaan suuntaan tai toiseen, jos "antaa ekalla kerralla"
... mutta heikoilla jäillä oltais! Näin käydessä syntyy helposti sellanen "seksisuhde", mulla on ainakin vaikea rakentaa siitä hyvää, vakavampaa, suhdetta. Poikkeus vahvistaa kuitenkin tämänkin. Olisihan se hienoo et homma kolahtais kerralla niin rajusti et hiukan ujompikin tyttö pistäis "kaiken" peliin, tuntematta itseään "helpoksi"!
Jos annat ymmärtää, että annat kaikille ekoilla treffeille, niin se on huono juttu. Mut jos annat miehen ymmärtää että hän on todella erityinen, ja ensimmäinen ihminen joka saa ekoilla treffeille, niin sitten homma toimii. Mies kelaa, että kemiat toimivat harvinaisen hyvin.
Mutta totuuden nimissä kannattaa odottaa 2-3 treffikertaa ennenkuin annat. Mikset antaisi miehen odottaa? Tämä taktiikka on PALJON varmempi kuin suora sänkyyn hyppääminen.
Jos nainen vaikuttaa aamulla kaikinpuolin mukavalta ja sopivalta. Itse asiassa minä en välttämättä edes vaatisi seksiä, vaan pääasia on että herää samasta kämpästä aamulla ja näin ollen on pakko tavata selvinpäin. Jos hyvin käy numerot vaihtuu jne.. :)
Jos taas kännihuurussa saa joltain naiselta numeron ravintolassa, niin enpä ainaskaan minä soittele perään, kun en välttämättä muista koko naista!
Sama juttu on monesti käynyt, että on tanssinut jonkun mukavan tytön kanssa, mutta on ollut jo niin huurteisissa, että ei seuraavana aamuna muista edes kasvoja, jotain haamukuvia vaan. Voi tuntua sitten törkeeltä, kun ei jossain kadulla/kaupassa/videoliikkeessä ym. tunnekkaan (muista) tavatessa sattumalta, mutta muistais varmaan jos olis herännyt samasta kämpästä silloin aikoinaan! Näin siis ainaskin mun kanssa jolla muisti menee herkästi.
kyllä mä ainakin haluaisin koska mun mielenkiinto heräis varmasti...