Mitä mies ajattelet, jos nainen

baarissa tulee juttelemaan ilman iskutarkoitusta? Jos hän onkin esim. varattu tai muuten vain ei halua seurustella kenenkään kanssa eikä ole hakemassa seksiseuraa? Olisiko naisen tällöin paras olla vaan hiljaa nurkassaan, eikä "turhaan" tulla juttelemaan, vaikka juttelututtaa?

Naiset , toimitteko joskus näin?
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulle tulee aina Heinähattu pubissa, joosa ryyppää miekuvit-kommodorin kanssa
Naiset kysymään, että tuoli vapaana-----ja luulen saavani naiseuraa
Aina ne sittenkin kiitävä ja vievä tuiln toiseen pöytään jonku seilori kaveriporukkaan;(

Äänestä

Mukavaahan se aina on, jos joku tulee juttusille. Ja jos sattuisin olemaan sinkku ja iskumeiningillä baarissa, voisin aina toisen paljastuttua varatuksi toivottaa illanjatkoa ja jatkaa metsästystä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puhelias kana kirjoitti:

baarissa tulee juttelemaan ilman iskutarkoitusta? Jos hän onkin esim. varattu tai muuten vain ei halua seurustella kenenkään kanssa eikä ole hakemassa seksiseuraa? Olisiko naisen tällöin paras olla vaan hiljaa nurkassaan, eikä "turhaan" tulla juttelemaan, vaikka juttelututtaa?

Naiset , toimitteko joskus näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu