Olen varattu, salaseuralainen myös. Missä voisi Helsingin alueella
puuhastella ilmaiseksi tai halvalla? Ulkona ei innosta. Hotellit kalliita.
Ravintolan vessat etovia.
Lähetyssaarnaaja-asentoon pienin variaatioin pitäisi päästä.
puuhastella ilmaiseksi tai halvalla? Ulkona ei innosta. Hotellit kalliita.
Ravintolan vessat etovia.
Lähetyssaarnaaja-asentoon pienin variaatioin pitäisi päästä.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Keltainen Ruusu, tai joku muu ihan siihen tarkotukseen suunnattu räkälä....
ONNEA valitsemallenne tielle!
Siis mistä moinen tuomitseva asenne? Rakastan aviopuolisoani 100%. Mutta olen myös tavannut ihanan ihmisen, ja emme voi vastustaa toisiamme, tuntuu kuin olisimme sielunystäviä myös hänen kanssaan.
Emme halua loukata omia puolisoitamme. Ketä se loukkaa, jos salaa tapaamme silloin tällöin pari tuntia. Koska juttelun tasolla synkkaa hyvin, tunnemme suurta fyysistä vetoa toisiimme. Mutta ongelmana missä toteuttaa fyysistä läheisyyttä: omaan kotiini en häntä voi tuoda, se olisi väärin puolisoa kohtaan.
Keksiikö joku kohtaamispaikkaa pariksi tunniksi? Asiallisia vastauksia kiitos!
Puuhastelkaa vaan ulkona ke-to Hesassa niin, että peffat jäätyy. Mitä sikoja ihmiset on toisilleen!!!!
Siis sen lisäksi että olet köyhä, olet myös emätyhmä!
Onko "naisen" nimi Tiina?
Kyllä se aina loukkaa toista.. loukkaisiko sinua jos puolisosi nussisi toista ja ajattelisi että eihän se loukkaa jos ei tiedä. Näissä on kuitenkin aina se todennäköisyys että nuo tulee ilmi. Aina jossain on joku joka näkee/kuulee ja raportoi eteenpäin. Toivottavasti kärähdät. Olisiko sinusta kivaa jos puolisosi tapaisi ihanan ihmisen jota tapailisi sinun selän takana?? Olisiko tämä sinulle ok?? VASTAAPA tähän!!!
Mies ei petä, mies vain panee!
Aloitus lienee provo. Jos ei ole, niin voin kertoa että sain hyvät naurut seuraavasta: "Rakastan aviopuolisoani 100%. Mutta olen myös tavannut ihanan ihmisen, ja emme voi vastustaa toisiamme, tuntuu kuin olisimme sielunystäviä myös hänen kanssaan. "
Vai on "sielunystävän" kanssa päästävä silloin tällöin pariksi tunniksi lähetyssaarnaajaan :D
Kuule tollaset pettäjäpaskat voi mennä naimaan vaikka räkälän vessan lattialle tai vaikka porttikonkiin.Ootte niin likaisia ettei tuntuisi missään
Aiemminki mainittu Keltainen Ruusu on just oikea paikka, myös köyhälle...
Halvempaan hotelliin päivähuone tai sitten matkustajakoti?
Voisitte kysyä Suomen Lähetysseuran tiloja. Varmasti luovuttavat tilan käyttöön kun noinkin hyvästä tarkoituksesta kysymys.
Jaa-a, no muualla on autotkin keksitty, mutta tietysti jos oikein pee aa on, ei ole sitäkään...
Moi. Olen Eevertti 16v ja lainaan teille mopoautoani pientä korvausta vastaan.
hahaaaa täältä sain ainakin hyvät naurut, jos en muuta.. :D ei helvetti mitä juttua! Anteex vaan..
S'on muuten Kuusitie..
että te jotka olette niin jyrkästi tuominneet minut (keskustelun aloittajan siis) jonakin päivänä rakastutte samalla tavalla. Olen itsekin aiemmin katsonut elämää yhtä mustavalkoisesti, mutta niin sitä yllättyy.
Vertaisin tilannetta siihen, että jos sinulla on kolme lasta, niin kyllähän sinä heitäkin pystyt samanaikaisesti rakastamaan sydämessäsi. Samoin minä olen yllättäen löytänyt kaksi ihanaa erilaista miestä sydämeeni. Molemmat erilaisia, mutta omalla tavallaan mahtavia persoonia. Ja se on vaan niin, että jos synkkaa hyvin henkisesti, on halukkuutta myös fyysiseen läheisyyteen. Mutta emme sentään ole niin epätoivoisia, että autot/WC:t tai vastaavat olisivat kohtauspaikkana.
V***U MITÄ P**KAA! Oikeasti nämä pettäjien itsepetokset on toisinaan mielikuvituksellisimpia uniakin loistokkaampia! Kainenlaisilla selityksillä selitetään sekä itselle, että toisille, miten tuo vapaa paneskelu ei ole pettämistä :D :D :D
Tukehdu vielä joku päivä siihen karuun todellisuuteen, kun totuus paukahtaa päin näköä "selityksiä kuuntelematta"! Se päivä vielä tulee, ehkä nopeammin kuin luuletkaan...!
Et edelleenkään vastannut että olisiko se myös toisinpäin ok? eli jos vaimollasikin olisi joku "toinen ihana ihminen, johon hänellä olisi keskustelu yhteys ja tuntisi myös fyysistä vetoa". Tämä kai olisi sinulle ihan ok???
Vaatekauppojen sovitushuoneet, ruokakauppojen lastenhoitohuoneet, elokuvateatterisalien takarivit, hotellien ja baarien syrjäiset käytävät, yliopiston ja muiden julkisten rakennusten tilat jne yms. Nämä toimivat ja ovat testattuja. Osta hoidollesi stay-up sukat, helposti korviin nouseva lämmin hame ja sopivan korkoiset korolliset saappaat niin pääset hyvälle korkeudelle tähdätä pesään.