aattelin vaa ku haluisin ostaa uudet farkut? mitkä ois nyt niiku in?
mitkä farkut on in tai muodis?
8
1979
Vastaukset
- ....
mä ainaski käytän tiukkia ja leveä lahkeisia..
sellasii oon nähny myös aika monilla...
käy kattelee esim. o.n.l.y.:ta tai mic mac liikkeestä..- Siina
Onlyssa on nykyään vaan alaspäin kapenevia farkkuja hyiii
- plääh
Siina kirjoitti:
Onlyssa on nykyään vaan alaspäin kapenevia farkkuja hyiii
jos kasarifarkut tulee muotiin, olen mielummin sitten epämuodikas
- maximie
plääh kirjoitti:
jos kasarifarkut tulee muotiin, olen mielummin sitten epämuodikas
Ei ne nyt muodis oo niit hirveit porkkanoita, vaan ne on kireet kokonaan ja kapenee alaspäin. kunnon pillit.
Mut on nyt muodis joko tosi leveet tai tosi kapeet
- vinha
Suoraa ja kapeeta..kuka nyt sit tykkää ja kenelle ne sopii,siitä voi olla montaa mieltä.
- farkkugirl....
kiitti paljon.......mitä merkkiä suosittelisitte diesel? joku kalliski käy kunha ei mee 150e yläpuolel.....
- Neiti F
Miss Sixtyllä on hyvänmallisia farkkuja n. 100-120€. Dieselillä ja Freesoulillakin kivoja farkkuja suurinpiirtein samassa hintaluokassa.
- diuuu
Dieselin pillit on niiin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688