onko niissä hyvät lämmityslaitteet,näyttäisi ulospäin että on sen verran kevytrakenteisia että ei voisi olla lämpimiä,en tiedä kun en ole koskaan edes käynyt sellaisessa,paljonkohan ylitorniolla on tällähetkellä pakkasta,täällä on 24c.olisi ollut tarkoitus käydä siellä vaikka huomenna.
miten niissä mopoautoissa tarkenee
S 2.92
6252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
no jos istuu 10 henkilöä läjässä niin tarkenee kyllä
ja varsinkin kun ottaa kuumia naisia mahdollsimman monta kyytiin niin ihan hiki tulee,jännityksestä ja naisten kuumuudesta.
olut kylmänä ja naiset kuumana
bellier vm 2011 on lämmin kesällä ja talvella mutta ligier xtoo vm 2006 on lämmin kesällä ja kylmä talvella
lämpimällä pissalahan ne lämpiää,huurtaa kylläki lasit..äidin pikku kermapyllyt
kyllähän se on mukava ko pojila ja tytöilä on ne mopoautot,helppohan se meilä on ko on jo oikeat ajoneuvot,itelä ei ollu ko mopo ilman autoa,siihen ei oikein sopinu ko pari naista kyytiin.