KIINTEISTÖ KAISA!

MIKSI HÄN ON NIIN SUOSITTU HENKILÖ VAIKKA HÄN EI OLE SAANUT AIKAAN MITÄÄN SEN KUMMEMPAA KUIN MYYNYT MUUTAMAN TÖNÖN JA ANTANUT HAASTATTELUJA NAISTENLEHTIIN!?

NIIN!

HAHA! :D

http://aijaa.com/KszfdW
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siksi koska hän on niin kaunis :)

Äänestä

.

Sisustushomot ovat nostattaneet kyseisen mediahenkilöymän julkista media-arvoa

.

Äänestä

Kaisa on kova myyntitykki. En tiedä onko sillä puhtaat jauhot pussissa? Ainakin kauppaa se tekee eläimen raivolla ja saa tulosta aikaseksi.

Äänestä
  • .

    Onko sukunimi Kiinteistö?

    On sekin parempi kuin Loiva tai Äkkijyrkkä?

    .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MMies kirjoitti:

MIKSI HÄN ON NIIN SUOSITTU HENKILÖ VAIKKA HÄN EI OLE SAANUT AIKAAN MITÄÄN SEN KUMMEMPAA KUIN MYYNYT MUUTAMAN TÖNÖN JA ANTANUT HAASTATTELUJA NAISTENLEHTIIN!?

NIIN!

HAHA! :D

http://aijaa.com/KszfdW

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu