Sokerointi kotkassa?

Dedededede

Jos näillä palstoilla kotkalaisia käy niin saako kotkasta brasilialaista sokerointia? Kaikki mitä olen katsonut on vain bikini raja, ei brasilialainen. Jos joku tietää niin voisiko samalla ilmoittaa hintaa? Kiitos :)

4

903

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jaa-a

      En tiedä, olen itse etsinyt samaa ja laittanut e-mailia muutamaan salonkiin. Ei ole vielä tullut vastauksia, mutta jos palvelua ei Kotkasta löydy niin en kyllä kauempaakaan lähde hakemaan. Saa sitten jäädä tekemättä.

      Jos joku tietää paremmin, halutaan tietää! :)

      • Dededede

        Ainot paikka jonka kotkasta tiedän on beauty gurus. Sieltä saa brasilialaisen sokeroinnin mutta maksaa 60 e! Hemmetin kallis! Sijaitsee siinä pasaatin teatterin puoleisessa kulmassa.. Mutta jos ei muualta saa niin sinne sitten vaan. Tää on riistämistä!


    • Tyytväinen

      Keskuskadulla Lumo Day Spassa tehdään brasseja. Itse kävin siellä. Tosi kiva paikka.

      • mies25m1

        Tehdäänkö myös miehille?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      180
      11289
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      56
      5371
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2620
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2296
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1811
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1725
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      38
      1383
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      37
      1309
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1216
    10. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      26
      1129
    Aihe