Spermassakin "retkusiittiö" hedelmöittää munasoloun

9156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

"työmiestä" taas kusetetaan.

Äänestä
  • palkkojen alentamisen ika

    Äänestä

todellakaan kannata kun "loinen" korjaa työn hedelmät

Äänestä
  • se on elämä siemennesteessä kuin Suomessa v 2013.

    Äänestä

  • Samanlaista kirjoitti:

    se on elämä siemennesteessä kuin Suomessa v 2013.

    vertaus

    Äänestä

Hatunnosto kaikille elossa oleville!
Olemme todistettavasti HUIPPUluokkaa!
Todelliset nyhveröt uidaan kumoon jo naisen sisuksissa, niin se vaan on.
Yritetään nyt nauttia edes siitä, että voitettiin kaikki muut siimahännät ja päästiin jakautumaan! Muut todellakin kuolivat siinä rynnäkössä.

Äänestä
  • hah..hauskaa. ne loput tais olla liikuntakyvyttömiä kun minä kerran voitin ne. haha

    olen nähnyt isäni säälittävän pienen peniksen ja tullut siihen tulokseen, että olen uinut tavallista pidemmän matkan joten voin olla aika sitkeä mies.

    Äänestä

ei ikinä saaneet edes yrittää

Äänestä
  • on aina päätyneet kumipussissa roskikseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


------ kirjoitti:

http://www.funnybits.me/2012/10/you-were-the-first-sperm-to-the-egg-you-were-born-a-winner-act-like-it.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu