Hieno talo Rautiosaaressa?

Mahtava linna Rautiosaaresta pari kilsaa Tervolaan päin. Vielä vähän kesken. Kenenköhän mahtaa olla?
51509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuule kun ei ole tippakaan tietoa missä semmoinen paikka on. Anna anteeksi tyhmyyteni. Ehkä Rautiosaaressa on mukavaa. Onko sellainen paikkka pohjois-suomessa. Olisi etelässä mukava kuulla missä se paikka on.

Äänestä
  • se varmaan rovaniemellä on... itäpuolella kemijokea

    Äänestä

jos nii hirveesti kiinnostaa. kyl se varmaan kahvit keittää. :O

Äänestä
  • kun siellä ei ole ketään kotosalla :)

    Äänestä

  • Jaba kirjoitti:

    kun siellä ei ole ketään kotosalla :)

    On arka aihe, nimittäin huumeidenmyynnillä rahoitettu juttu....ollaan ihan hiljaa vaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaba kirjoitti:

Mahtava linna Rautiosaaresta pari kilsaa Tervolaan päin. Vielä vähän kesken. Kenenköhän mahtaa olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu