www.hakkis.com
Halpoja kun mitkä!
Halpoja kun mitkä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onko sulla itellä toi?Onko hyvä?
Onko tuo Mp3tech joku geneerinen mp3-soitinmerkki (Niinkuin Pirkka). "LUXUS"-malli näyttää ainakin iRiverin iFP-300:lta. Käykö siihen iRiverin softat ja firmwaret?
näköinen:
http://www.bdog.fi/cgi-bin/netstore/tuote.pl?tuote=2817900010853
Ostin jammaasta xdrumin ja iriver on pahasti hintalaatusuht mäellä!
Voi perk... oon kolme päivää tahkonnu vehkeen kaa ja niin paljon on tavaraa ja juttui ettei oikeen vieläkään tajuu kaikkee.
Siis mitä olet pitänyt tuosta laitteesta? Itse mietin juuri tuon ostoa tai sitten JOS merkkisen(Jens of Sweden). Hintaa löytyy reippaasti(?) ja 512Mb malli:130 maksaa n. 340eskoa... Löytyy ainakin: www.verkkokauppa.com. Molemmat ovat saaneet kouluarvosanaksi 4/5, eli liekö eroja? Jälkimmäinen oikea design tuote ja ilmeisesti tämän takia hinta reilusti kalliimpi!!
Kaikki tietty kehuu omia vehkeitään (niinku toi macfinn joka saa varmaan ipodeista provikat ;) ) mutta itellä on toi 512 xdrum ja mulle sopii se bändikäyttöön kyllä. en nyt ala kehuu liikaa ettei tuu fleimiä mutta käy kattoo