Mmmh... Timmit teininaiset pyörii peppu pystyssä meillä, mikä mies mä oikeen oon?
Jos panettaa, niin...
Pompoti.
16636
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jos oot naimisissa, olet pettäjä ja valehtelija.
Perheen esikoisella bileet venähti ja tytyjä on meillä vieläkin pikkuruisissa topeissa ja piukoissa farkuissa... Tytöt ovat täysi-ikäisiä mutta tuntuu oudolta kun etumus pullistelee tyttären kavereita katellessa
Emäntä on äidillään yötä enkä tiedä pitäisikö sitä hermostuttaa. Ei tainnut arvata, että täällä neitoset ottaisivatkin viinaa kuin merikarhut. Ei sen puoleen... Nuoren naisen kikatus ja muotoja nuolevat vaatteet kovettavat kalua ihan mukavasti. Tissit pomppivat valkoisen topin alla ja olinpa näkeväni nännienkin nöpöttävän yhdellä erityisen söpöllä tummatukalla. Tytär siivoilee vessaa... Sivusilmällä tarkkailen neitojen ilakointia samalla kun "maksan laskuja"...
Katsomaan joutuu, tai katsoa saa, jos tytöt luottavat sinuun, mutta ole sinuun luottavaisten nuorten ja vilpittömien tyttöjen, lasten, luottamuksen arvoinen. Älä luo itse tilanteita, jossa pääsisit katsomaan, älä näytä millään laillla omaa kiihottumistasi, sillä tyttäresi joutuu silloin häpeämään sinua silmät päästään. Jätä teinit omaan teinimaailmaansa, niin tekee aikuinen mies ja vastuullinen isä. Ajattele, että jokainen tytöistä voisi olla oma tyttaresi.
Poistu paikalta ja vedä tumppuun, kuten aikuinen vastuullinen mies tekee, jos kiihottuisi väärän kohteen vuoksi.
Seuraavissa bileissä jonkun toisen tytön isä katselee sinun tyttöä samoin silmin ja toivottavasti sekään ei sinua häiritse?
Lucky you... meillä tyttären kaverit on isompia kuin meidän emäntä. Ei paljon etumus värähtele kun sellasia 80-kiloisia läskiperseitä kirmailee pitkin taloa.
Kauhee! Säälin tytärtäs ja vaimoos.
Pojan teinikaverit pyöri talossa ja kotioloissa olin miten sattuu. Joku heistä oli tosi kivan näköinen nuori - juuri sellainen, johon olisin voinut ihastua teininä. Alkuun tuli laittauduttua vähän paremmin, kun tuntui että vieraita kylässä. Sitten joku oli kysynyt, olenko poikani sisko. Ilahduin siitä, mut sen jälkeen jätin laittamatta itseni. EI mun pidä olla kuin mun poikani äiti ja sen näköinen, kuin olenkin normaalisti.
Kyllä se fiilis menee ohi. On vaan vähän aikaa hämmenyksissään itsensä kanssa, ennen kuin ymmärtää et hei, no ei ei, nou nou ja huh huh.
Olet normaali, hetero, erittäin suosittu nuorimies. Nauti elämästäsi!
Kauheita huoria nuo teinitytöt, kun viatonta ukkomiestä vonkaavat ja ovat sänkyyn pakottamassa, vai mitä vaimot?
Nuorten naisten äitinä etoo kuinka mies voi olla munansa vietävissä! Ällöttävää. Ja tuota pidetään normaalina että yli nelikymppiset kiihottuu teineistä....sairasta jos mies ei saa seksuaalista nautintoa aikuisista naisista pitää miettiä missä vika? Itse en kyllä kiihotu nuorista miehistä enkä edes haluaisi vaan haaveilen vahvasta miehestä joka ottaa eikä kysele ;)
Sanos muuta. Eivät antaneet edes 55-vuotiaan mieheni rauhassa maksaa tietsikalla laskujaan, kun siinä vokottelivat. Kyllä oli mieheni järkyttynyt. Niin järkyttynyt, että ei pystynyt intiimiin kanssakäymiseen kanssani pitkään aikaan.
Kuulkaas rouvat, ei ole miesten vika että se teinivartalo ihan oikeasti kiihottaa enemmän. Se on biologian sanelemaa, ei me voida sille mitään!
eipä se nyt niin ole:) !Oma mieheni nauraa että 25 vuotiaatkin ovat vielä"lapsia"! Ei siinä ole mitään kiihottavaa,kuten aikuisessa Naisessa!:) :D Eihän kukaan normaali aikuinen kiihotu lapsesta!!!!
Jos panettaa niin pannaan!
Joopa joo.
Timmit teininaiset ovat ihania, mutten usko että sellaiset ikinä kiinnostuisivat varttuneemmasta miehestä