Turun seudulta haussa joku ok-näköinen likka kaikenlaiseen ja molemmanpuoleiseen hauskanpitoon. Plussaa olisi jos olet sinkku, ehkä 20-30v ja terve niin henkisesti kun fyysisestikin (ei tauteja eikä sairaita fantasioita).
Vastaukset mailiini [email protected]. Eikä alustava keskustelu mihinkään sido :)
Vastaukset mailiini [email protected]. Eikä alustava keskustelu mihinkään sido :)
Vastaukset 5
Vanhimmat
No mitä tyhmää tässä nyt sitten on kun kukaan ei jatka keskustelua?
Oletko se Mies Ullanlinnasta, jolla on vissiin sittten etätyö Turussa ja jolla on fiksu naisystävä, joka ei pyydä sulta koskaan rahaa?
En ole Ullanlinnasta. En ole etätyöntekijä, vaikka se onkin fiksu mahdollisuus. Ei ole naisystävää.
Mitä vikaa on siinä että kaksi ihmistä tapaa aina sillointällöin pitämässä toisilleen seuraa? Eikä aina välttämättä edes seksin merkeissä.
Nimimerkki "Mies" kirjoittelee ahkerasti täällä palstoilla ihmissuhdeasioista ja mm. maahanmuuttajista. Mielipiteet ovat monesti mustavalkoisia, sannoisinko rasistisia ja naishalveksivia ja naisia kategorisoivia ja silleen. Ja hän on kertonut taustastaan Ullanlinnasta, jne.
Että siksi vaan ihmettelin...seuran etsimisessä ei mitään vikaa, onnea vaan sille, :-) Jos ei tule vastauksia käy lukemassa mitä "Mies" kirjoittelee mm. monikulttuurifoorumilla. Taisitkin olla sinä, joka ihmettelit miksi se yksi täällä "ämmitteli"...
Kirjoitan siis vahingossa toisen nimmarilla. Sinulle ja kaikille muillekin tiedoksi: EN OLE SE sama "Mies" joka trollaa täällä ja muualla. En pidä itseäni raistisena, vaikka olenkin sitä mieltä että nykyinen pakolaislainsädäntö on vähän huono.
Miksi sitten haen seuraa netin kautta? No se on helppoa, vaivatonta ja turvallista. Baari-ilta tulee kalliimmaksi, ja jos käyttäytyy liian fiksusti siellä niin voi hyvinkin saada pataan joltain känniseltä mieheltä. "V****U JÄTÄ MEIJÄN MUIJAT RAUHAAN!!". Plussana toki baarista saa illaksi seuraa varmemmin kun täältä.
Mailata siis saa edelleen jos uskaltaa. Osoite löytyy ensimmäisestä viestistä.