Miksi miehen logiikka palsta on suositumpi kuin naisen logiikka palsta?? Tämä on epäreilua. Miksi vain miehet kiinnostavat kaikkia ja palvotaan? Naisen logiikka palstalla on usein vain provoaja vauhdissa. Vaadin tasa-arvoa. :)
Miksi tämä palsta on niin suosittu?
nainen4
10113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Miksi lisäsit neloisen peräpäähäsi?
Se tulee vaihtoehdoksi kun yrittää lisätä ei-rekattua nimimerkkiä, eri numeroita. S24:llä on joku systeemi ettei se muuten mene siihen.
Naisen logiikkaa. Systeemi ettei se muuten mene siihen, mutta menee kuitenkin?
No joo. On tälläkin palstalla joskus sekä miehen että naisen logiikkaa. Eikä vain miesten.
Olisikin tylsää, jos ei olisi..
koska sinä olet täällä.
Täähän on vähän sama et miksi juoppo kaverini joka pettää naisia joka kerta, saa naisia ja minä joka en juo kuin harvoin enkä petä ikinä, en saa naisia. Vaadin tasa-arvoa. Vaadin että naiset lakkaavat naimasta niitä juoppoja.
Miehet ovat persoonina paljon moniulotteisempia kuin naiset sen kirjallisessa muodossa. Mies on vapaampi mutta vähä-älyisempi. Tämän dysfasian vaa'ankieli kuuluu taas naissukupuolelle nauttia kuin viinirypäle sen virtuaalisessa muodossa.
(moniselitteistä naurua)
.
Ja naisten logiikka *PURSUAA* tänne Miehen logiikan puolelle asti
Har!
.
Naisen logistiikka-palsta olis hyvä uudistus. Yhteistä puhuttavaa miehille ja naisille kun mies on tärkeä osa naisen logistiikkaa. Ostot, kuljetukset, kierrätys, jätehuolto ynnä muut logistiikan osa-alueet tulevat tutuiksi ja eksponentiaalisesti sen jälkeen kun rakkauten hetelmät liittyvät muonavahvuuteen.