Pieni tuoksukauppa

AAAARGHGHHG

Joo on tullu pienet itkupotkuraivarit ton maksupalvelun kanssa, en ensinnäkään tajua miksi pitää antaa pankkitunnukset jos maksaa laskulla?? voisko joku kertoa miten h*lvetissä saan tämän toimimaan kun herjaa ettei tunnukset täsmää, (käyttäjätunnus ja tunnusluku) en tajua? onko joku muu tilannut tuolta? ja kertokaa toki muita hyviä nettikauppoja josta saa tilattua kosmetiikan perusöljyjä!

2

1966

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paippua

      On kyl ihan v*tun p*skaa tommonen ei kannata tilata paa vaan sitä rypsiöljyä fledaan Raisa Reikänaama.

      No ehk kuitenki saippuapaja.fi, roplaa sitä. Ei oo nii p*rseestä ku jotkut s*atanan p*skat.

    • Yllättyneestityytymätön

      Tilasin ja tuote ei täysin vastannut odotuksia ni. Koostumus oli erilainen kuin aijemmin käyttämäni karitevoi. Tästä laitoin sähköpostia ja sain ohjeet koostumuksen parantamiseen mutta kun aijemmin muualta ostamaani ei ole tarvinnut jälkikäsitellä niin tuntui että olin saanut 2.luokan tavaraa. Tästä fiksusti kysyin kiittäen samalla ohjeista ja vastauksesta sain aikamoisen tilityksen että olen ymmärtänyt heidän liikeideansa väärin ja ja ikävää etten vaivaudu heidän ohjeitaan noudattamaan.
      No en vaivaudu enää heiltä tilaamaan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      375
      877
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      865
    3. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      78
      652
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      635
    5. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      159
      635
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      65
      615
    7. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      599
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      31
      590
    9. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      59
      580
    10. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      557
    Aihe