eurooppalaiset naiset kauniimpia kuin suomalaiset naiset

näin on asia

paljon matkustelleena voin sanoa että suomalaisen naisen kauneus on pelkkä myytti, ei tarvitse mennä kuin ruotsiin niin naisten taso on jo paljon parempi. Ja aina vain paranee kun mennään etelämmäs saksaan, siellä naisilla kauniit kasvonpiirteet ja sopusuhtainen vartalo verrattuna suomalaisnaisten kirveellä veistettyyn naamatauluun ja vatsassa roikkuviin läskimakkaroihin. Tähän kun lisätään suominaisten ilkeä luonne niin ei kiitos, en halua suomalaista naista kun tietää että on paljon parempaakin tarjolla. On vain yksi elämä, miksi tuhlaisin sen jonkun ihramahaisen naamavikaisen suominaisen kanssa

4

111

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • haistappavittu

      Ja sitte ku mennää ulkomaalaisilta kysymää nii suomalaiset naiset on parempia ku heidän oman maan naiset. Ainahan se ruoho on vihreempää aidan toisella puolella.

    • Suomi kuuluu eurooppaan, sijaitsee itse asiassa keskellä eurooppaa. Euroopan itäraja on Uralilla, Venäjä on euroopan suurin valtio...:-)

      -P

    • djskfgsdkfjb

      Joo, ja ketkäs siellä Ruotsissa suomalaisista pariutuvat ruotsalaisten kanssa? Oikea vastaus ei ole suomalaiset miehet :). (Suomiäijät kelpaa kehitysmaalaisille naisille, jotka haluavat sen visan Suomeen. Venäjä ja Thaimaa taitaa olla suomalaismiesten ulkomaalaisten vaimojen lähtömaat useimmiten.)

      Ylipaino lienee Ruotsissa yhtä yleinen ongelma kuin Suomessa ja hoidotkin siihen tehokkaampia, esim. ns.laihdutusleikkauksia tehdään huomattavasti enemmän (Suomessa tehdään kymmenesosa määrästä, jota Ruotsissa tehdään).

    • freilos

      Voi, kuka sinut raukan pakottaa jäämään suomeen valittamaan ja haaskaamaan elämääsi, kun paratiisi odottaa muualla?

      Muuta vaan vaikka sinne saksaan niiden kauniiden neitojen perässä. Älä huoli, ei meillä tule sinua täällä ikävä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      139
      926
    2. Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.

      Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      101
      828
    3. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      110
      800
    4. Mitä kuvittelet kaivattusi tekevän

      Arkena tai viikonloppuna? Mitä itse teet samaan aikaan?
      Ikävä
      60
      735
    5. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      55
      601
    6. Hyvää yötä

      Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!
      Ikävä
      26
      593
    7. Martina sai ylinopeussakon

      Saiko sakkoa Porsche-merkkisellä autolla?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      154
      499
    8. Missähän pöytäkirja viipyy, taas?

      Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett
      Kemijärvi
      44
      497
    9. 42
      489
    10. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      46
      451
    Aihe