Seurailen naisia

kun he menevät lenkille tai kauppaan :)
699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eli siis stalkkeri, jipii...

Äänestä

Aha. Sä siis kuuluisit lukkojen taa. Eipä tuo nimimerkkisi näköjään yhtään pidä paikkaansa.

Äänestä

.

Kuulutteko te johonkin United Stalkers -kerhoon?????

har!

.

Äänestä

Hyi hitto, pilkahtaako pikkujalka samalla?

Äänestä

Miksi ihmeessä?

Äänestä

Ap on siis nainen joka kuvittelee olevansa MIES.

aloittajan rakkauselämä pyörii suoli24 ympärillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltti mies kirjoitti:

kun he menevät lenkille tai kauppaan :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu