Periaatteen mies asialla
Reportterimme
876
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Liian vanha kurppa minun makuuni, sori.
Nainen ei osannut kohdella häneen ihastunutta miestä kunnioittavasti. Miksei hän olisi voinut suostua treffeille, olisihan se kipinä voinut sieltä löytyä? Tai antaa tarkat perustelut sille, miksei homma toimi?
Tätä se on, kun kerrankin mies sieltä kaupasta on rohkea ja uskaltaa toimia :(
Kuka hullu tutustu kaupassa???
on varmaan monta kirjoittajaa, koska joskus on kohtalaisen järkeviäkin kommentteja ja sitten taas aivan pähkä-älyttömiä :)
Naisenko velvollisuus olisi joka hetki olla varautunut tyynnyttelemään kaikkea mielenterveystapauksia ihan arkisella kauppareissullaankin
Minuun on kahdesti ottanut mies yhteyttä rekisterinumeron avulla. Tavallaan imartelevaa. Onneksi kumpikaan ei ollut pahemmin mt-tapaus, ei sukeutunut harmia.
Korjaan, kolmasti - yksi oli närkästynyt koska autoni oli hänen parkissaan... (täsmennys: "hänen" parkissaan, yliopistolla ei ole nimikoituja paikkoja, eräässä tiedekunnassa ovat ihan omin luvin laittaneet nimikyltit)
Kannattaa miettiä vielä tarkemmin, että mistä se pähkä-älyttömyys voisi johtua?
Ei, Naalihan se on, selvästi