Millaista tasoa mielestäsi edustaa tåmå palsta?
Mikä on palstan taso?
galluppia
452
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Palstan tasossa on havaittavissa selvää nousua. Vallinneelta perustasoltahan ei ymmärrettävistä syistä lasku ole enää ollut mahdollista.
Taso nousee heti kun joku muu kuin Mattila tai Veijo laittaa tänne viestin. Ei väliä minkälaisen, huonompaa ei pysty laittamaan.
Palstan taso on niin alhainen ettei sen alemmaksi pääse. Mutta tällaisia palstoja tarvitaan koska on myös sellaisia kirjoittajia joiden kirjoitusten taso on niin alhainen kuin olla voi.
Tällä palstalla tätä tasoa edustavat Kari Mattila ja Veijo Puustinen. Viimeksimainittu on saanut ikuisen bannin täältäkin ja sille toiselle tämä on viimeinen paikka mistä hän ei ole pysyvää bannia saanut - vielä. Väliaikaisia on ollut useitakin.
Tuon alemmaksi ei vhh-papat enää pääse-------------------------ilman lapiota