Se nyt on tiedetty, että koko Tatuointitarinat- sarja on käsikirjoitettua valhetta?, esim. mitä tulee Aubryyn ja Liziin ja mm. kun Paulie ja Corey sattuvat tapaamaan "sattumalta" taiteilijatavaraliikkeessä jne.
Mutta käykääpä katsomassa kukahan on äänestetty LA:n parhaaksi tatuoijataiteilijaksi! ja missä on Kat?
http://blogs.laweekly.com/arts/2012/03/la_tattoo_artists_ink.php
Mutta käykääpä katsomassa kukahan on äänestetty LA:n parhaaksi tatuoijataiteilijaksi! ja missä on Kat?
http://blogs.laweekly.com/arts/2012/03/la_tattoo_artists_ink.php
Vastaukset 5
Vanhimmat
Toi musink tapahtumahan on katin järjestämä.. Siitä ekasta oli la inkissäkin..oisko eka kaudella
No haloo. Kyseessä on tv-ohjelma ja juu Kat on hyvä tatuoija, mutta on olemassa paljon paljon muita parempiakin.
Suomessakin huhujen mukaan alkaa ohjelma, tyyliin joku "hki ink". HUhut kertovat, että ohjelmassa on black and yellow mestan tyyppejä ja Suvi Tarkkinen.
Niin, että tekisikö ohjelma heidät jotenkin Suomen, tai edes Helsinkgin parjaiksi tatuoijiksi? :)) Ei, ei edes kymmenen parhann joukkoon he pääse.
Eli ei tv-ohjelma tee jostakin tyypistä automaattisesti alan huippua. Suomessa tuon voi ajatella, että itseään kunnioittavat tatuoijat eivät ole edes halunneet mukaan, joten otettiin ketä saatiin.
Amy Nicoletto sai potkut LA Inkistä ja on nuMero yksi, haukkuivat amatööriksi!
Nii. Sehän oli täysin selvää koko juttu, kun kokoajan erotetaan tai pidetään jotain "tärkeitäki" kokouksia. Mut lopussahan kat läks ja corey vaihto paikkaa. Tajuaa ny rottaki et se on käsikirjotettu
Kaikki nämä tatska ohjelmat on pilattu jollakin sairaskertomuksilla aina, mikä siinä on kun ei voi ohjelma olla ilman tuollaista, ihan naurettavaa, aina kääntyy kanava kun joku lässyttää.