Vai onko sinulla täällä muutama suosikki ja muutama inhokki?
Koska viimeksi puhuit palstan henkilöistä juoruja jonkun toisen palstalaisen kanssa?
Koska viimeksi puhuit palstan henkilöistä juoruja jonkun toisen palstalaisen kanssa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Minä olen kaikkien toveri
.
Tawaritsh Ratikasta paljastuu koko ajan yllättäviä yhteyksiä, tässä hän esittelee todistuksiaan (DDR)
http://youtu.be/Wbsi4r8gMEo
.
Olen kaikkien "kaveri" täällä.Musta se on hyvää käytöstä. Kaikki on samalla viivalla siihen asti, kunnes tutustun paremmin palstan ulkopuolella. Sitten taas ei tule ehkä palstalla niin enää kommunikoitukaan, kun voi tehdä sen privaatistikin.
On ollut joskus suosikkeja, inhokkeja ei niinkään. Tällä hetkellä olen kuitenkin kaikkien "kaveri", kun en ketään tänne jääneitä oikeasti niin tunne, joten mitä järkeä tuomita/tykätä niin kamalasti jostain aivan erityisesti.
Ei ole tullut höpötettyä koko palstasta tai palstalaisista varmaan puoleen vuoteen tai vuoteen palstan ulkopuolella. Onko palsta tullut tylsäksi? :P
Minä olen kaikista virolaisista narkkareista suosituin mies
kaatanut paljon palstan naisia jeesusteipillä
Mä oon *rumpujen pärinää* jokaist kohtaan *lisää rummutust*. Tässä kohtaa meemme kuitenki tietoiskukatkolle.
"Älä syö keltaista lunta"
Tervetuloa takaisin. *Mä oon neutraali jokaist kohtaa.
*Pahoittelemme rumpukoneen hajoamist
kaikkien kamutseeni :)
Sen yhden kamu, joka on kaikkien kamu.
http://www.youtube.com/watch?v=zr-mdiyJ1DE
Ketä tarkoitat?
Vain voopotin kelpaa meikälle :)
Ei kavereita enkä tunne ketään. En edes välitä oikeastaan tutustua. En juorua. Inhoan tyyppiä joka tunkee asioitani joka puolelta enkä edes pysty puolustautumaan. En tiedä ko. tyypistä tarpeeksi eikä ole avaimia käsitellä asioita koska en tiedä mitä hän minusta hakee. Olen tottunut vuosien mittaan siihen touhuun niin ettei oikeastaan hetkauta. Elämä jatkuu. Toivottavasti joskus saan niitä asioita joita lähdin hakemaan. Uskon siihen että asiat järjestyvät ja tapahtuu sitten kun vähiten odottaa.
Joo, yritän olla asiallinen ja kohtelias kaikille, jotka haluaa mun kanssa jutella.
Mukavampi silleen.
.
"Me olemme asiallisia ja silleen"
Har!
.
Ihanaa kun kuulutte toinen toistenne joukkoon ja pidätte yhtä. Palstalaiset. Huomaa heti ketkä ei kuulu joukkoon ja kenen kirjoituksiin ei vastata.
Ei asia minulle kuulu enkä tiedä taustojanne.
Sitä ei kukaan halua kertoa mitä teette esim. työksenne. Se kertoo halun anonyymiyteen ja ettei halua olla tekemisissä. Ylpeästi eteenpäin ja tervehtimättä. Typerää. Täällä voi olla kohtelias ja sanoa hei hei lähtiessään.
Kaikkien kaveri...mutten karavaanari
Juu, tottakai :)