:(

Yksin ei ole hyvä olla
7261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei ole ei, mut minkäs voi kun ei ole sitä vaimoa

Äänestä
  • hetassa on paljon kierrätykseen pantu naisia,luulis että löytyis joku käyttö kelpoinenkin 50-60v

    Äänestä

  • umpi4 kirjoitti:

    hetassa on paljon kierrätykseen pantu naisia,luulis että löytyis joku käyttö kelpoinenkin 50-60v

    Kierto palkinnot ei kelpaa.

    Äänestä

Mie ainakin haluan olha yksin mie hoithelen tämä peräkylän eronheet ja varatut
eukot täähä paljon kiimasia poromiesten eukkoja jotka tarvii kiiman poisthajaa

Äänestä
  • Haluaisin tavata töpselin,saisi käsitellä pilluani tykkään kovasti kun pilluani nuollaan.Pikaisin tapamiisiin töpseli.Mieheni ei kykene minua tyydyttämään.

    Äänestä

  • pil1 kirjoitti:

    Haluaisin tavata töpselin,saisi käsitellä pilluani tykkään kovasti kun pilluani nuollaan.Pikaisin tapamiisiin töpseli.Mieheni ei kykene minua tyydyttämään.

    Pillun nuoleminen on mukavaa..sen maku on niin hyvä.

    Äänestä

jaa onko sillä kieli kipeä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


::::::(((((( kirjoitti:

Yksin ei ole hyvä olla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu