Monet ätmit eivät juo, mutta olisikos tässä yksi osasyy ätmiintymiseen niille, jotka juovat.
http://www.ksml.fi/uutiset/keski-suomi/alkoholi-tekee-naismiehen/875023
http://www.ksml.fi/uutiset/keski-suomi/alkoholi-tekee-naismiehen/875023
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Juon joka viikonloppu ja yleensä aina kalsarikännit. Tosin en kyllä tiedä olenko ätmi jos kuitenkin saisin naisen kunhan menisin baariin ja olisin edes vähän rohkeampi.
En juo alkoholia ikinä.
mites tuo testosteronipuoli? onko tuotanto kohdillaan?
En tiedä.
Hirveää katsella kauppojen kassoilla kitukasvuisia miehiä pitkine liuhuletteineen. Naama yleensä pyöreän pullamainen, ja elintasopömppis löytyy. Hihnalle saadaan hädin tuskin heivattua se mäyräkoira tai 24-pack. Tämä tehdään siis perjantaina, jotta voidaan lauantaina tehdä sama uudelleen. Ihmekään, kun kansa voi niin huonosti, ja spermanlaatu laskee.
Maarit Lantto-Tolvanen
23.6.2010 3:09 (Päivitetty 23.6.2010 3:09)
Case is closed. Feministi vauhdissa.
Siis eikö noilla ämmä-toimitajilla ole enää nykyisin mitään muuta kirjoittamista kuin yrittää tavalla tai toisella halven mies-sukupuolta?
Arvasin jo otsikosta että ton on tehnyt joku vitun akka journalisti.
Alkoholin vaikutukset ihmiskehoon on feministien salajuoni!
Niin Saatana!