lihava kaunista:D:D?

joku kirjoitti et lihava kaunista, mitä helvettii:D:D noin ei kirjota ku aikansa kovin valkoritari:DD kukaan ei ottaisi lihavaa naista jos olisi ihana siro nainen tarjolla:) thaimaalaisia naisia pitäisi suomeen saada lisää ne arvostaa miestä ja on kauniita ja siroja:)
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Makuja on monia. Itse tykkään kaljuista vatsakkaista miehistä. Ei siis mikään pieni pömppis vaan iso maha. Normaalipainoisia ja hiuksia omaavia en edes huomaa. Biseksuaalina pidän myös naisista. Pidän pulleista naisista,että on mistä ottaa kiinni. Jos hoikkaan tykästyn niin siihen vaaditaan jo sielujen sympatiaa. Eli ulkonäkö on sivuseikka.

Äänestä

Kuule Tomppa. Sitten kun säkin kasvat aikuiseksi (iso mahdat olla jo?), ymmärrät ehkä, että muitakin totuuksia on kuin omasi.

"kukaan ei ottaisi" mahtaa perustua aika pieneen otantaan. Katselepa kaupungilla ympärillesi. Jos jokainen vähän ylipainoinen nainen olisi jäänyt ilman miestä, meillä olisi aika vähän lapsia tässä maassa.

Palataan asiaan kun olet päässyt ensimmäisen kerran ulkoruokintaan sen siron ja kauniin luota. Se tietysti edellyttää sitä, että sait sen ensin sen verran hurmatuksi, että se otti sut sisälle...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tomppa21 kirjoitti:

joku kirjoitti et lihava kaunista, mitä helvettii:D:D noin ei kirjota ku aikansa kovin valkoritari:DD kukaan ei ottaisi lihavaa naista jos olisi ihana siro nainen tarjolla:) thaimaalaisia naisia pitäisi suomeen saada lisää ne arvostaa miestä ja on kauniita ja siroja:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu