Onko kukaan kokeillut esim. Elloksella myytävää Snake Complex Anti-Age Cremeä? Kovasti näitä käärmeseerumeista kohistaan, että olisivat luonnollisempii vaihtoehto rypyille kuin Botox, mutta onko kellään oikeasti kokemuksia?
Käärmeseerumista kokemuksia?
humps
75309
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
on kokemuksia ja ei mitään vaikutusta.
No voi kökkö, mä kun jo toivoin että saisin juonteet ojennukseen "helposti". No joo, vähän mä pelkäsinkin että näinköhän on turhaa hehkutusta...
Ostin viime eksänä Tallinna reissulla siis laivan tax freestä käärmesseerumivoidetta.Tasoittaa otsaryppyjä ja nenännpielusviivoja.Eikä ollut kallista.
Kuuluu samaan sarjaan kuin hyttysiä magneettikentän avulla karkottavat paperilaput ja tasapainoa hologrammin avulla lisäävät rannekkeet.
Jos vielä ei tullut selväksi, niin tässä selvemmin: HUMPUUKKIA.
Kyllä käärmevoide vaan tehoaa-kokeilempas niin yllätyty.Ei pidä puhua jos ei ole kokeilllut,Hyttysiä ei pidä tähän keksuteluun sekoittaa :D :D
Niin, kyllä se käärmeseerumi toimii, siis aivan yhtä hyvin kuin muutkin humpuukkituotteet. Se mihin uskoo, tuntuu tehoavan aina vähän vaikka mitään vaikutusta ei voisi mitata.
Olen käyttänyt kuukauden enkä ole valitettavasti huomannut mitään vaikutuksia. Kyseessä siis tv-shopista ostettu snake complex. Vielä toinen pullo jäljellä. Jatkan..