Elämäsi suurin munaus

vai munaatko muita ihmisiä?
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miten munataan toisia?

Äänestä
  • Saattamalla esim. naurunalaiseksi

    Äänestä

Jaa-a, oisko jossain nuoruudessa vääriin ihmisiin tutustuminen. Niiden myötä ongelmien itselle haaliminen. Toisaalta ne kasvattaa noi töppöilyt, kun tulee fiilis ei helvettiläinen eihän täs ole mitään järkeä. Sit alkaa etsimään uutta suuntaa ja korjaamaan tilannetta paremmaksi minkä pystyy.

Äänestä

Pakkasin laskuvarjon vähän huonosti... tai huolimattomasti.


(rytisevää naurua)

Äänestä

Omeletti pilaantuneista munista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muna munaaja kirjoitti:

vai munaatko muita ihmisiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu