Rikas Vaimo

Mistä löydän rikkaan naisen olen 20 vuotias urheilullinen hyvä kroppainen nuori mies mutta mistä niitä bonggailee sitten ?
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Opiskele ensin aivokirurgiksi / lenjäjäksi / tai muuhun ammattiin jossa saat hyvää liksaa. Sit sulla saattaisi olla mahdollisuus saadakkin rikas nainen...paitsi, että sittenhän et sellaista välttämättä tarvikkaan. Raha tulee rahan luo...ei sua kukaan rikas nainen ala elättämään vaikka olisit millanen.

Äänestä

Miten ois, jos liittyisit johonkin miljardööriklubiin? Niillä varmaan käy paljon rikkaita (ainakin Aku Ankassa).

Äänestä

Ole miesmalli ja jotenkin muuten kuuluisa. Ja sinun pitää tähdätä 20-25-vuotta vanhempiin naisiin. Yleensä rikkaat naiset ovat perijättäriä tai erossa saaneita. Ei naisia kiinnosta ansaita rikkauksia työllä. Helpoimmat löytyy yli 50-vuotiaista.

Mutta sinun on oltava mallin näköinen. Samalla vaivalla, millä saat itsesi siihen kuntoon, luultavasti pystyisit perustamaan yrityksen ja rikastumaan ihan itse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätoivoinen kirjoitti:

Mistä löydän rikkaan naisen olen 20 vuotias urheilullinen hyvä kroppainen nuori mies mutta mistä niitä bonggailee sitten ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu