sattuuko madonnan laitto :o ?

niiii sattuuko :) ? ja kokemuksii madonnast ?
4102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siinä missä muutkin, ei paljoa.

Äänestä

Kyllähän se nipistää. Noissa huulilävistyksissä on se hyvä puoli, että kun kerran parantuu kunnolla niin harvemmin tulee enää mitään tulehduksia tms ärtymisiä.

Äänestä
  • Madonna sattuu monilla enemmän kuin alahuuleen tehtävä huulikoru

    Äänestä

ainakin se on aika törkeä läväri mun mielestä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


madonnaläväri kirjoitti:

niiii sattuuko :) ? ja kokemuksii madonnast ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu