hähähä, tuoko muka saa miehen.
Satu (sinkkulaiva)
12
625
Vastaukset
- hihih..
Ei ihme että on sinkku naamasta päätellen.
- joo joo
Ihan turha jakso. Ei satu saanut edes kul.lia
- -OTK-
Ettekö te helvetti tajua, että hän on jonkun äiti!! Mitä sanoisitte siitä jos teidän äitinne olisi täällä haukuttavana!?
- julkkiksen poika
Äiti huoraa tositelkussa!
- mansenflikka
voi, että osaatte olla tyhmiä.
Miettikää lärvilautaset mitä sieltä turvastanne päästätte emakot. - 00009
Tuollaisia naisia pitäisi olla enemmän, suomi muijat sais ottaa sen halon pois perseestä ja vitsiä kehiin.
Eipä tuossa Sadussakaan mitään vikaa, vaikka ei nyt minun makuuni niin kuin en minäkään olisi hänen makuun. Yhdestä asiasta kuitenkin suuri plussa Sadulla - DarkFear, oletko kuulolla?
Yhdessä kohdassa jaksoa Satu (ja hänen siipinainen Sohvi) bongaavat yksin istuvan miehen baarissa, kysyvät että onko hän yksin. Mies vastaa että kyllä, ja tytöt kutsuvat hänet pöytäänsä. En teistä muista tiedä, mutta kun minä olen yksin laivalla, piristäisi iltaani huomattavasti jos naisseurue pyytäisi minua istumaan seuraksi. Ihan sama, seuraisiko siitä yhtään mitään muuta.- Kotiseudun tyypit
DarkFearin kohdalla tilanteen alku menisi samalla lailla, mutta avauskysymyksen jälkeen mies olisi jo lattialla sikiöasennossa ja katatonisessa tilassa, mistä häntä olisi vaikea kutsua samaan pöytään istumaan.
- Kikki Hiiri 69
Kotiseudun tyypit kirjoitti:
DarkFearin kohdalla tilanteen alku menisi samalla lailla, mutta avauskysymyksen jälkeen mies olisi jo lattialla sikiöasennossa ja katatonisessa tilassa, mistä häntä olisi vaikea kutsua samaan pöytään istumaan.
Hah haa, voin kuvitella moisen tilanteen. Iho kalmankalpeana kylmien hikikarpaloiden virratessa ohimoita pitkin.
- mika poika
Ei mua pyydetä yleensä seuraan mut minä kysyn yleensä et saako istuu viereen ja alan sit juttelee. en mitenkään iskumielessaä vaan ihan juttuseuran vuoksi.
- Hai-saappaat
Juuri tuollainen on mukavaa. Minua ainakin ärsyttää, jos mies tulee luokse ylimielisenä p*llunkiilto silmissään, mutta jos minua lähestyy mukava ihminen riippumatta iästä, sukupuolesta jne, niin on aina kiva tutustua uusiin ihmisiin. Jos siitä jotakin kehittyy (kaveruus, seurustelu, ystävyys), niin se on sitten toinen juttu.
- Pillu on syy
Hai-saappaat kirjoitti:
Juuri tuollainen on mukavaa. Minua ainakin ärsyttää, jos mies tulee luokse ylimielisenä p*llunkiilto silmissään, mutta jos minua lähestyy mukava ihminen riippumatta iästä, sukupuolesta jne, niin on aina kiva tutustua uusiin ihmisiin. Jos siitä jotakin kehittyy (kaveruus, seurustelu, ystävyys), niin se on sitten toinen juttu.
Pillun takiahan naista lähestytään. Naiset vain edellyttävät, että mies on olevinaan kiinnostunut naisesta ihmisenä ja pakottavat miehen vetämään pidemmän tai lyhyemmän teatteriesityksen ennen kuin antavat pillua palkinnoksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874088Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822- 11760
Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756