Olen ihan omasta halustani ja tahdostani koko ajan sinkku!!!!

Pano Valkkaaja!!!

Olen ihan omasta tahdostani ja vapaasta valinnastani koko ajan sinkkumies,enkä elä puutteessa. Minusta on ihan parasta juuri olla sinkku ihan aina viimeisiin päiviin asti. Saa mennä ja tulla niinkun haluaa sekä sopia panoja millon vaan sekä minne päin vaan täällä maapallolla. Ei voisi ihanampaa tapaa olla viettää elämää. Elän elämäni ehdottomasti parasta ja ihaninta aikaa enkä tule ikinä laittamaan mittään sormuksia sormeeni! En ikinä! Nautitaan elämästä ja seksistä sekä hyvästä ruuasta:P. En halua ikinä seurustella,enkä elää parisuhteessa vaan aina tällä tavalla juuri.

7

106

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jepulis jee

      joskus susta tulee vanha ja et kelpaa enää kellekään, silloin sulla on tosi yksinäistä.
      Ja koskaan et saa kokea aitoa syvää rakkauden tunnetta. Sääli
      Mut onnea valitsemallesi surulliselle tielle

      • ftyjugtuug

        Nii-in, varokoon vaan ettei yhtäkkiä rupeakkin sitten haluamaan vakavaa suhdetta :P


    • kaunotar

      Naisena inhoan miehiä, jotka huitelee sinne tänne! Et kelpaisi edes nuolemaan kengän kärkiäni koskaan!

      • ATM:lle jämät

        Entä YT-korkkaajan sperman jämiä pillustasi?


    • Forest Boy

      Ihan omasta tahdosta trollaileet homofantasioitasi tänne ja seksipalstalle kirjoittelet, että mistä löydät naisen joka pakottaa panemaan. Säälittävä runkkari sinä olet.

    • Typy Tipunen

      Tunnen tyypin jonka suusta olen kuullut melkein samat sanat. Kyllähän tuo toki varmaan ihan kivaa on 40-50v asti, mutta veikkaan että viimeistään papparaisena voi tulla suru puseroon kun huomaa että kaikesta huolimatta elämästä uupuu jotain.
      ...tarkemmin kun ajattelee, kyseessä on niin narsistinen ja kylmä ihminen että ei taidakaan tulla. Mutta jokainen tavallaan!

    • SolitaryMan1977

      En ikinä halua seurustella enkä harrastaa seksiä. Ihanampaa elää yksin ja selibaatissa. Ei tartte sopia panoja ympäri maailmaa eikä tartte nähdä vaivaa. Saa vaan olla vapaa, siis todella vapaa!
      AH IHANA selibaatti ja sinkkuus. :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      522
      2510
    2. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      51
      2207
    3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      203
      2158
    4. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      219
      1450
    5. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      10
      1353
    6. Kiantama kartelli

      Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
      Suomussalmi
      49
      1333
    7. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

      Ja selvitetään nämä tunteet?
      Ikävä
      97
      1318
    8. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      62
      1121
    9. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      91
      1096
    10. Unohdettu parannuksen kaste

      Kuinka kauan kestää helluntailaisten kastekoulutus ja onko se tosiaan parannuksenkaste koulutusta ?
      Kaste
      693
      1035
    Aihe