Olen ihastunut kauniiseen naiseen, mutta hiukan häiritsee että alavartalossa on pikkasen liikaa tavaraa. Meilä on mennyt treffit hyvin ja sillä on ihanat kasvot ja ajatukset. Mutta minkäs teet että vähän häiritsee alaosaston tilanne. Pystynkö esim. ostamaan hänelle lahjaksi ja itselle jonkun kuntosali/aerobic lahjakortin. Eli voiko jokinorsun kanssa seurustella jos oikeasti tykkään hänestä?
Voiko Jokinorsun kanssa seurustella?
Epätietoinen
51215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei voi...ajattele mitä kaikki sun kaveritkin sanoo. Sehän tekis susta ihan luuserin. Paitsi jos toi sun jokinorsu vois laihduttaa sen ihran pois alaosastostaan.
No ei tietenkään voi! Mitä oikeen mahdat mies miettiä... Epätäydellisyys vartalossa on lähestulkoon yhtä tuomittavaa kuin persaukisuus.
Tietenkin voi seurustella...Mikä onkaan sen kiihottavampi kumppani,kuin vankkapeppuinen nainen...On mitä lykkiä;) Älä mamoile siellä vaan anna palaa täysillä.
hanki kuule ukko elämä!
tai vielä parempi:täydellinen nainen.
tosin sellaista tuskin löydät.
...toisen ärsyttävä piirre mikä tahansa, se yleensä alkaa ajan mittaan ärsyttää vain lisää - olkoon sitten hammastahnatuubin tyhjennyksestä, nalkutuksesta tai ulkomitoista.
En itse pahastu, vaikka mieheni välillä vetää minua ja lapsia polkupyörälenkille. Asettele vain sanasi sopivasti. En silti takaa alaosaston pienenemistä, jos se muuten tuntuu kiinteältä.
Mieti, siedätkö lisää ärsyyntymistä, vaikka toinen ei muuttuisi liikunnallakaan - jos nyt saat hänet liikkeelle. Ja moni lopettaa liikunnan siihen, kun ei enää lapsilta pääse liikkeelle. Enkä kehota miettimään kovin pitkään. Jos päätät lopettaa vasta vuoden päästä ärsyyntymiskynnyksen täysin ylityttyä, särjet tyttöparan sydämen paljon pahemmin kuin nyt.
Revi näistä sitten. :)
Ja huom: minulla on itsellänikin ulkomittaa, joten en sorsi naista. Asia on vain täysin verrattavissa "mihin tahansa" muuhun arkipäivässä ärsyttävään asiaan.