Narsisti osaa koukuttaa taitavasti, kietoa valheiden verkkoon, haihduttaa epäillyt ja ottaa taas takaisin verkkoon:) Hieman yli vuosi ja nyt riitti --> et ole minulle enää mitään muuta kuin valheita suusta työntävä kone! Säälin sinua ja miestäsi! Toki mukavia muistojakin jäi, joita varmaan kaipaan:( Tuiedän sinun jatkavan entistä menoa jonkun muun/muiden kanssa! En halua miehesi paikalle tosiaankaan ikinä:)
Elämä voi olla valhetta, olen tehnyt väärin, mutta näistä voi vain oppia! Rehellisyys on se avain juttu!!! Pärjää!
Eroon patologisesta valehtelija rakastajattaresta
4
197
Vastaukset
- Yövieras
Asioilla on aina kaksi puolta,et sinäkään täysin rehellinen ollut. Sulla oli mahdollisuus saada mut omaksesi. Anteeksi,K.
Rakastan sua vielä.- kommoseennnnn
Sulla oli minut, mutta päätitpilata kaiken valehtelemalla ja minkä vuoksi??? Omapa oli valintasi!
- eienääkoskaan
kommoseennnnn kirjoitti:
Sulla oli minut, mutta päätitpilata kaiken valehtelemalla ja minkä vuoksi??? Omapa oli valintasi!
Ja nytpä sen näin:D:D
- Yövieras
kommoseennnnn kirjoitti:
Sulla oli minut, mutta päätitpilata kaiken valehtelemalla ja minkä vuoksi??? Omapa oli valintasi!
Ai minulla oli sinut? Sinähän se et halunnut sitoutua kehenkään,siihenhän se koko homma kaatui.Sitten löysitkin jonkun toisen,tuliko siitäkään mitään?
Mitäs nyt sitten tehdään?!
Olet rakas..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575781980Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5461178- 531135