tajuaako tänne kirjoitteleva

mies, että tarvitsisi hoitoa ja terapiaa. Joka ketjuun selittää sairaita juttuja "nussituista" naisista ja heidän alapäistään. Nyt mennään jo niin kierroksilla, että huolestuttaa mitä hänen elämässä tapahtuu. Miten voi noin harmittaa toisten ihmisten seksielämä?
15213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Miksi oletat että kirjoittaja on mies?

Äänestä
  • "Itse olen 21-vuotias nussimaton mies, ja haluaisin kuulla syyn miksi naiset eivät arvosta kaltaistani kilttiä ja tasa-arvoista miestä."

    Luusisi että osaat lukea mutta ilmeisesti oletkin näitä minä minä minä minä tyyppejä.

    Äänestä

Se/ne mitään terapiaa tarvitse. Hoidon kylläkin. Kuohitaan tyyppi (eikä kemiallisesti), niin eiköhän se siitä rauhoitu. Pääseepä jatkamaan elämäänsä, vapautettuna palliensa kuristusotteesta.

Äänestä

Turha siinä on romanttisia AT-miehiä syyttää jos on itse nussituttanut itsensä yli yhden miehen käyttämäksi huoraksi.

Äänestä
  • Et sää mikään mies ole. Ruma vanha kurppa. hahhahhahah. Fewfmkmkmkwekewf todisti sen.

    Äänestä

Joo kyllähän tämä meno miehenä suorastaan hävettää, olen nyt pari viikkoa satunnaisesti näitä keskusteluja lueskellut ja muutamia kommenttejakin kirjoittanut, mutta ei täällä näköjään mitään järkevää keskustelua voi saada aikaan, kun pari avo(?)hoitopotilasta suoltaa ketjut täyteen törkyä tai sitten sama itku miksei tylsä ATM saa naista.

Ihan itseni kannalta (kun sinkkuna on nyt pari kuukautta tullut oltua ja asioita ajateltuani todennut, että jonkun naisen kumppanikseni haluan) toivon että naiset eivät tää näistä törkykirjoittajista liian suuria yleistyksiä miesten suhteen, voisi sellaiset yleistykset haitata omaakin onneani jatkossa :)

Äänestä
  • Yksikään selväjärkinen nainen ei eksy tälle palstalle voin kertoa sen sinulle, ei tarvitse huolehtia. Niin hullua muijaa tuskin löytyy, joka viitsisi näitä ATM höpinöitä lukea. Minäkin olen valitettavasti mies, joka on joutunut ottamaan naisen nimimerkin ihan vaan siitä syystä, että näillä miehillä olisi hyvä mieli siitä, että naiset ovat kuin ovatkin niin tyhmiä, että heille epätoivoisina kelpaa seura kuin seura :D no, paljastuin, mutta menköön, näille kyllä kelpaa pelkkä kuvitelmakin siitä, että olen nainen :)

    Äänestä

Minä eksyn ja olen ehkä selväjärkinenkin :) Joskus luen tätä huumorilla, joskus olen huolestunut, joskus vain tutkimismielessä ja välillä jopa tosissaan... ehkäpä kirjoitan sanan sinne tai tänne. Mielestäni minulla on silti tasapainoinen elämä ja olen sinut itseni kanssa. Kaiken lisäksi olen vielä nainen, huih.

Äänestä
  • kaikkea löytyy, tosin normaalijakauman laita-alueilta enimmäkseen.....
    Eilettäin eniten huvitusta aikaansai erääseen nimimerkkiin niveltyvä aloitus:
    "Missä viipyy päivän poksuli?"
    ps. sillä hetkellä aiheellinen kysymys, mutta ilmestyihän se illemmalla sitten...
    no.. huvinsa mullakin....:D

    Äänestä

täh tyttö... hoitoa...

Ehkä se olet sinä joka tarvitsee vähän hoitoa vink vink

Äänestä

Pelimiesten iskemiset kyllä kelpaa naisille ja jännä elämä kun pelimies nussii muita minkä ehtii. Toisaalta jakarinaiselle sellainen mies käy parhaiten.

Äänestä

Miksi oletat että kyseessä on vain yksi henkilö? :)

Äänestä

Katkeroituneet mieslutkat vaan haluavat meitä naisia opastaa, että yli yhtä naista panneet miehet kannattaa ohittaa, mitä useammalle itseään jakavat sitä todennäköisemmin nainen kohtaa parisuhdetaidottoman kierrätysmiehen. Joka nyt joutuu itseään aina vaan jakamaan, kun mieslutkat heitetään niin usein pihalle. Aatelkaas lutkamiehet ovat samaan aikaan pedofiilejä, kun ne lähtee pitämään hauskaa "parisuhteistaan" ihan vaan siksi,ettei kukaan muukaan onnistuisi perustamaan perhettä, eli saamaan jälkeläisiä he häiriköivät sinkkunaisia. Antavat ymmärtää, mutteivät osaa antaa.

Ilkeämielisiä vai blondeja-kah siinäpä kysymys-

Hei lutkat kertokaapa missä se teitin ainoo aivosolu sijaitsee ja tarvisko se toisen, että ne niinko kohtaisivat?

Äänestä

Kirjotukset ovat asiattomia useasti, mutta kertoo kyllä naisten tyhmyydestäkin kun sanotaan ettei edes suostu kuuntelemaan esim. jotain mielipiteitä naisten seksuaalivallasta. Joku kertoi että Iholla-sarjassa joku nainen oli haukkunut Laasasen tyhmäksi ja sanonut sen olevan täysin idiootti. Nainen ei ollut edes lukenut miehen kirjaa ja jos olisi lukenut niin tietäisi ettei se ole hömpötystä.

Sillähän ei ole oikeastaan merkitystä onko naiset tai miehetkään samaa mieltä asioista. Kirjassa selvitetään hyvin yksinkertaisesti miksi naiset saavat helposti seksiä. Täällä miehet sitten purkavat patoutumiaan. Naiset taas kieltävät tosiasiat.

Äänestä

Minustako täällä kirjoitellaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


huolestunut tyttö kirjoitti:

mies, että tarvitsisi hoitoa ja terapiaa. Joka ketjuun selittää sairaita juttuja "nussituista" naisista ja heidän alapäistään. Nyt mennään jo niin kierroksilla, että huolestuttaa mitä hänen elämässä tapahtuu. Miten voi noin harmittaa toisten ihmisten seksielämä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu