Tapasin 3 viikkoa sitten baarissa ukkomiehen, pokasin hänet ja toin kotiini.
Harrastimme seksiä, se oli hyvää
Seuraavana päivänä hän tuli uudelleen ja hän lähes raiskasi minut. Se oli yksi elämäni parhaita yhdyntöjä.
Tänään hän tuli luokseni kolmelta iltapäivällä, ei kysynyt lupaa tulla sisään, riisui itsensä ja minut puhumatta ja me rakastelimme, naimme, nussimme, paneskelimme, hän otti minut rajusti yms.
Onhan tää ihan kivaa, mutta voiko tämä johtaa johonkin?
Mä en halua poikaystävää ja hän on naimisissa, ja isä.
Harrastimme seksiä, se oli hyvää
Seuraavana päivänä hän tuli uudelleen ja hän lähes raiskasi minut. Se oli yksi elämäni parhaita yhdyntöjä.
Tänään hän tuli luokseni kolmelta iltapäivällä, ei kysynyt lupaa tulla sisään, riisui itsensä ja minut puhumatta ja me rakastelimme, naimme, nussimme, paneskelimme, hän otti minut rajusti yms.
Onhan tää ihan kivaa, mutta voiko tämä johtaa johonkin?
Mä en halua poikaystävää ja hän on naimisissa, ja isä.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Heti kriisiapua hakemaan noin pahoihin fantasioihin...liian kauan saamatta ja puute aiheuttaa noita harhoja sulle.
Kriisiapua fantasioihin? Kuulosti suht normaalilta fantasialta mun korvaani. Se, että onko aloitus oikealla alueella on oma juttunsa. Toihan oli melkein kuin erittäin karsittu seksinovelli. Tuota kun aloittaja vielä paisuttelee ja jalostaa, voi käydä heittämässä sen tuonne Seksinovellit-osioon.
Baari, puhumaton ukkomies, joka vaan tulee lupaa kysymättä sisään, riisuu ja panee, niin kyllä nämä kuvitelmat ja fantasiat on poimittu suoraan tuolta pornoleffojen juonenkäänteistä, jossa päämäränä on juuri näyttää pelkkä akti, eikä muuta juonta ole.
Tässä nähdään se miehen ja naisen välinen ero. Kun mies haaveilee pelkästä panosta ja karsii kaiken romantiikan ja niin sanotut tunteet ja esileikin, niin nainen haaveilee just päin vastoin, että näiden muiden juttujen kautta edettäisi sitten sinne sänkykammariin.
Mulla on pitkään ollut yks lyhkänen seksinovelli, joka on pitänyt kirjoittaa valmiiksi, mutta en oo kerennyt/jaksanut. Voisin valita siihen naisen nimeksi Lottamarin. Siinä tarinassa olisi paljon muutakin kuin pelkkä se seksiakti. Mitäs tykkäisit lukea sellaista seksinovellia, jossa naisen nimenä on Lottamari? :D
Saa käyttää, pakko ei ole. ;) Voin avustaa sinnuu sen tekemisessä :) Pääasia, että se on juoneltaan hyvä ja eroottisesti kaunis, eikä mikään pervo.
Ai oikein avustaa? :)) Ja mä kun vaan olin pyytämässä lupaasi nimesi käyttämiseen, vaikkei tuolle Lottamarille mitään patenttisuojaa varmaan olekaan. Mä en oo kyllä mikään novellien kirjoittelija, mutta oishan sellainen ihan jännää jos vaikka antaisit mulle jotain ideoita ja kattoisin mitä niistä saisin kasaan :D En kyl lupaa mitään ku toi on niin fiilispohjaista hommaa...
Kyllä kieltämättä Sä oot sellainen fiiliksen luoja jo itsessään ;) Oikea nettimuusa :D
Jos sinulla on jo valmis käsis pöytälaatikossa, niin laita siitä aloitus tänne niin haluan lukea millaista matskua olet aikaiseksi saanut. En nyt rupea sinua avustamaan sen teossa, koska olet varmasti siinä paljon parempi kuin minä, mutta voin lukea ja antaa mielipiteeni ja ehkä vinkkejä ja ohjeita, jos joku kohta ei miellytä tai jos jotain kohtaa voisi vielä korostaa enemmän.
Oikeasti olisin hyvin otettu, jos pääsisin sinun novelliisi, jos se hyvin tehty ja siinä on jotain juonta, eikä pelkkää pervoa panemista....siihen en suostu ;)
Nyt on joku myöhäisillan nolosteluhetki tms, joten vedän liinat kiinni :) Mutta asia ei jää tähän...jos et karkaa, otan suhun yhteyttä vielä ;)
Älä nolostu. Hyvin toteutettu hieno novelli missä on vähän seksifantasiaa mukana voi olla jymymenestys. Siitä se Harry Potterinkin kirjoittajan ura aukeni. Ja minä kun jo haaveilin pääosan esillä olemisesta...mitä, jos siitä tulisikin suomi24 luetuin palstanovelli, jonka jatkoa ihmiset odottavat kielipitkällä jo aamu viidestä, kun haluavat tietää mitä seuraavaksi tapahtuu :)
Mieti Kauniiden ja Rohkeiden menestystä tai Salatut Elämät sarjaa. Niissä ei ole mitään erikoista, mutta silti ne vaan pitävät katsojat naamataulut tiukasti telkussa kiinni.
Lottamari voisi olla uusi Emmanuelle sarja,- sarja jota moni jäi kaipaamaan, koska siinä oli erotiikkaa, joka ei vain ollut pelkkää pervoilua...muistaakseni, en tiedä, kun en sitä katsonut, mutta kuullut olen sensuellista Emmanuellesta :D
Nyt joku tietysti avautuu taas minun narsistisuudestani ja muusta, mutta otan sen riskin :))
En karkaa, odotan innolla ;) Anna palaa vaan :D
Tarkoititko siis "minun oletetusta narsistisuudestani" ..." etkä "minun narsistisuudestani"? Vai ootko itse sitä mieltä, että olet narsisti? Mä en epäile ettäkö olisit :D
Niin, tarkoitin sitä että nyt minua luullaan omahyväiseksi narsistiksi. En ole narsisti, mutta muut voivat tästä päätellen nyt luulla niin, kun teet minusta tähden :)))...ei, kun ihan tosissaan, minä en epäile sinun olevan, enkä itse ole,,,mutta jätetään nyt ne narsistit sun muut olen jo kyllästynyt siitä jauhamiseen.
Harmi, jos sinua nolostuttaa ja ujostuttaa, kun itse olisin niin innoissani. Kirjoitatko sen vai peräännytkö? Sitten minun ehkä täytyy kaapata sinun ideasi itselleni ja tehdä se fantasianovelli itse...mitäs siihen sanot :D
Onks sul tääl mitään profiilia, jonka kanssa heittää yv:tä? Voisin ilmoittautuu tähän omalla profiilillani :)
Meneepä vaikeaksi novellin kirjoittaminen :/ Ei, ei minulla ole kuin tämä nikki, jota käytän. Y-viestien kanssa voi tulla ongelmia, joten en ole ajatellut käyttää sellaista. Yksityisviestittely vaatii minulta toisen kunnolla tuntemista, paljon enemmän kuin tälläinen anonyymi palsta tunteminen.
Toivottavasti tuo novellijuttu ei mene ihan puihin tai löydy ainoastaan joltain pervolta seksi palstalta, sillä odotan siltä korkeampaa tasoa kuin joku tyylitön ja mauton pornoleffa. Romantiikkaa, erotiikka ja ehkä kiihkeää, mutta kaunista seksiä. :D
No voi harmi :/ Nooh, mulla on noita erilaisia ideoita eroottisia novelleja varten ja niitä voi sitten toteutella tilanteen mukaan. Voipi olla, että jossain seikkailee Lottamari-niminen tyttö, onhan se nätti naisen nimi. Eikä mikään harvinainen nimi kuitenkaan. Ja tietysti kun tietää jonkun sen nimisen henkilön, antaa se omat virikkeensä ;) Omat kokemukset ja muistot auttavat mielikuvitusta, niinhän tarinat syntyy.
Jos olisit halunnut jotain omia ideoitasi toteuttaa jonkun (eli mun) kirjoittajan kautta, sitten olisi melkein pitänyt viestitellä kahden kesken, eikä nyt sentään näin julkisesti. En ole mikään exhibitionisti :D
En minäkään nyt mikään exhibitionisti ole, mutta täytyykö sen olla sitten jotain niin henkilökohtaista, että sitä eivät muut voisi lukea? Voi tietysti olla, että minulta menisi uskottavuus, jos tekisit minusta noin yleisesti seksiobjektin hm...sen jälkeen minun luultaisiin olevan joku pornostara vaikka olen niin kaukana tuosta alasta ja tuon tyyppisestä toiminnasta irti kuin olla ja voi. Mutta...mieti...mistä naiset pitävät, naisten lehtien "pehmopornosta",...no, varmaankin väärä sana, mutta pikkuisen tuhmasta eroottisesta päiväunelmista tylsään arkeensa piristystä tuomaan :)
En näkisi pahana, jos seikkailun sankaritar täälläkin joskus keikkuisi "palsta aalloilla" romanttisessa eroottisessa fantasia maailma kertomuksessa, jota voisivat hyödyntää niin yksinäiset sinkut kuin parisuhteensa yksitoikkoiseen väljähtäneeseen seksi elämään kyllästyneet miehet ja naiset.
Voisin hyvinkin olla tuo lottamari emmanuelle, joka saisi joka miehen pään pyörälle pelkällä seksikkäällä olemuksellaan ja intohimoisella eroottisella otteellaan :D
Jos yksityisesti alettaisiin viestittelemään siitä tulisi meidän kahden välinen sekstailupaikka, enkä näe siinä novellin arvoa. Meille kävisi vaan kummallekin huonosti ja huomaisimme olevamme oh,hoh,ihan oikeassa tilanteessa hotellihuoneen hämyisessä sängyssä omia fantasioitamme toteuttamassa :))
Ehkä siitä riittäisikin novelliin hyvää matskua, mutta kokemus ei ole ehkä se järkevin askel tähän vaan ihan mielikuvituksen voima, jota en haluaisi pilata millään...vaikka tiedän ihan varmasti, että voisin olla yhtä hyvä kuin mielikuvitus, ehkä parempikin :DD
Juu, ihan sen takia ehdotin yv:tä, että jos julkisesti julkaisin esiluettavan version, eihän sitä tietenkään sais enää julkaisematta. Joten samapa tuo nyt sitten julkaista valmis versio suoraan. Sä joko tykkäät siitä mitä Lottamarille käy tai sit et ;)
Ja tietysti jos olisit halunnut ihan omannäköises Emmanuelle-Lottamarin, olisit voinut antaa tietoja, joita et varmastikaan täällä haluais antaa. Mä tietysti huomioisin vain parhaat puoles (vaikka tokkopa sussa huonoja puolia onkaan :D ) ja niitä korostaisin. En mä ees tiedä mitä siitä tulis, en mä mitään novellia oo koskaan kirjottanut ees! Ties kuinka paska siitä tulis...
Ei mua ainakaan häiritsis jos löytäisin itseni kanssa ihan oikeesti sieltä hämyisestä hotellihuoneesta ;) Ja onhan niitä muitakin paikkavaihtoehtoja :D Mut niin, toisaalta mehän voitais tehdä tiukka sopimus, että ei missään nimessä harrastettais seksiä jos tavattais oikeesti ja ihan muuten vaan. Sen olen muutenkin huomannut, että seksisuhde tai satunnainen sekstailu kaverin kanssa ei ole hyvä idea. Seksisuhde ihan sellaisenaan ilman liikaa muuta yhdessäoloa tai sitten seurustelusuhde tai sitten ihan kaveruussuhde, jossa pitää varoa joutumasta lakanoiden väliin.
Mut mä tyydyn nyt sit ihan näihin armopaloihin, joita annat meille kaikille palstalaisille jutuillasi. Niiden avulla voin sit kuvitella sut jonkinlaiseksi ihan omaksi ilokseni :D
Ärsyttävää kun käsi käy ja kaikki häviää ja taas pitää alkaa alusta....tänään on taas tälläinen päivä...yritän uudestaan...
Jos ajatellaan vain tälläistä palstanovellin tapaista, jota ei nyt sen suuremmin alettaisi miettimään ja jossa tarina voisi elää aina sen mukaan kuka sitä kulloinkin kirjoittaisi, ymmärrätkö? Jos sinä aloitat kertomuksen, etkä tiedä miten se siitä jatkuisi voisin minä keksiä siihen välillä juonenkäänteen ja lisätä siihen oman näkemykseni ja tehdä siihen jotain juonenkäänteitä, joita sinä et osannut odottaa. Minusta näin siitä saataisiin mielenkiintoisempi ja molempia kutkuttavampi, koska koskaan ei tietäisi mitä toisella on mielessä :)
Ihan noviisi olen tälläisissä kirjoitusjutuissa, mutta uskon että hauskaa voisi olla ja tarinasta voisi tulla jopa ihan hulvaton, intohimoisen seksikäs, eroottisen jännittynyt ja lautautunut, romanttisen ihana, kiihkeä ja kaunis,...ihan mitä vaan tai noita kaikkia ;)
Minun on vaikea tyytyä pelkäksi panopatjaksi jonon jatkoksi muiden naisten kanssa jollekin miehelle, en vaan pysty sellaiseen, koska päässäni olen kokonainen nainen ja en osaa jakaa itsestäni osia vain joko tai, jos suhteeseen alan. Pelkkä seksi ei minua tyydytä, olen vaatimampi, mutta pelkkä kädestä pitäminenkään ei, jos tunnen vetoa mieheen ;) Siksi haluan kokonaisen miehen, joka tyydyttää minun kaikki tarpeeni päästä jalkoihin ja jolle voin olla se oma Emmanuelle :)
Hahhah...vai sellainen "jatka tarinaa" -tyylinen erotiikkanovelli. Mä en olekaan tällaista ajatellut koskaan enkä kyllä nähnytkään missään. En ole aikoihin käynyt lukemassa noita Suomi24:n seksinovelleja ja siellähän tollasen vois toteuttaa ja ties vaikka siellä tolla periaatteella olis jo toteutettukin. Hyvä idea!
Nyt en oo oikein fiiliksissä, sillä oon liian väsynyt. Mutta jätetään asia hautumaan ja eikai oo muuta vaihtoehtoa kuin että tuun sit jossain vaiheessa ehkä (koska en lupaa mitään jos en 100% usko lupausta pitäväni) nykäisemään sua hihasta mikäli spottaan sut joltain palstalta :)
Teemun horinoita. Teemu kun ei saa naista, niin Teemu kompensoi sen esiintymällä naisena.
Kun näkee palstalla viestin joka ei miellytä niin syyttää siitä automaattisesti Teemua tai jotakuta toista palstalaista josta ei pidä.
No en kai minä mitään sille voi, että tämä Teemunen on niin vinksahtanut.
tekemällä aloituksella muka on tekemistä Teemun kanssa?
erityisesti pitäisi? Joku palstan teemu tekstin takanan aina on.
Teemu, sä et ole nainen, yritä nyt palata realiteetteihin tai soita ittelles ambulanssi.
Persoonallisuushäiriöisen psykoosi ei ole leikin asia.
perättömän väitteen julkiseen esittämiseen nimeltä tunnetusta henkilöstä. Se täyttää kunnianloukkausrikoksen tuntomerkit.
No hui, milloin saan haasteen?
Älä sit unohda, kun sitä kannetta rustailet, että samalla sekin paljastuu, että miltä näppikseltä viestit lähtivät eli esitinkö perättömän väitteen?
Huomenna en tule enään luoksesi.
Aika sairasta - mutta ihan hauskaa! - lukea miehen fantasioita siitä, miten hän ajattelee naisten joille ei itse kelpaa toimivan omissa fantasioissaan... fantasioita fantasioiden sisällä, kinky - me like!
Taas takas tänne vitun hourulaan -.-
sitten, jos ei meidän seura kelpaa.....
Mieluummin täällä kuin jonkun käytetyssä vitussa.
no, pojat pojat ei nyt aleta hyvää mollaamaan, kyllä käytetylläkin vielä ajelee monta kilometriä. Ajopeli se vaan on millä ajetaan aina sama matka, turhaa tuhlausta hankkia aina uusi ja ehta ;)
Näin juuri, esimerkiksi 200 000tkm ajetulla Corollalla pääsee todennäköisesti vielä pidemmälle kuin upouudella Fiiatilla. Eli eivät ne kilometrit, vaan sisin ja käyttöarvo.
Kyllä sisäänajetussa ajopelissä on omat hyvät puolensa. Jos nyt muuten raaskii ajopeliään kohdella sillä tavalla, niin sisäänajettua uskaltaa jo revitellä aivan reikä päässä. Uudessa pelissä on välykset vielä liian pienet, joten saattaa mennä paikat rikki jos oikein lähtee kylmiltään revittelemään.
Tietenkin sisäänajettu ei nyt tarkoita mitään 500tkm ajettua peliä sit enää. Sellainen peli ei enää jaksa innostua vaikka kuinka polettais, koska motissa on jo liian suuret välykset eikä sitä enää saa huudatettua samalla tavalla kuin uudempana. Hyvä puoli on ainakin, että ei ylikuumene vaikka kuinka painais lämä tiskissä.
RUNK RUNK RUNKURUNKU RUNK RUNK RUNKRUNKRUNKRUNKRUNKRUNK
Palstan kurpille on mahdoton ajatus, että joku nainen olisi nauttinut kunnon panosta. Kurpat itse ovat aseksuaaleja peniksenvihaajia ja velvollisuuspanijoita, jotka eivät pysty ymmärtämään, etteivät kaikki naiset ole samanlaisia.
Palsta seksiaddiktille tiedoksi, että on ihan normaalia omata muitakin ajatuksia ja virikkeen lähteitä kuin seksi ja eläimellinen n*ssiminen. On aivan normaalia harrastaa normiseksiä ilman p*rnoa. Monikaan antikurppa ei edes huomaa olevansa p*rnoistuneen median aivopesemä, seksielämäänsäkin sosiaalisen paineen alla suorittava kuori.
Se, että ymmärtää eläimellisen kiihkon mukanaan viemän rajun panon, ei mielestäni sulje pois muiden ajatusten ja virikkeiden omaamista.
Palstakurppa tykkää ruisleivästä, mutta ei jäätelöstä, eikä pysty ymmärtämään, että suurin osa suomalaisista tykkää kummistakin ja löytää kummillekin nautinnollisen ajan ja paikan.
Pornokohan se keksi panemisen? Ennen pornoa ihmiset vain hellästi rakastelivat, lähinnä klitorista lirputellen, ilman yhdyntää?