Jepulis, mä lähden baariin.
Pitäiskö vetäistä tänään kännit?
girlie3
9173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ehkä kannattaa soittaa sille AT-miehelle, jonka tunnet, mutta et ole ksokaan tavannut. Voisitte tavata "päiväkahvin" merkeissä ;)
Jep, illalla peitto heiluu kämpilläni!
Aivan oikea meininki. Entinen naapurini, jääkiekkoilija SM-liigatasolla, heilutteli myös useasti peittoa verrattain näyttävän tyttöystävänsä kanssa. Sen verran kovaa menoa, ettei paksukaan seinä paljon hillinnyt sitä rietasta huutoa.
Nykynaapurini on "kiltti nuoripari", joka paneekin niin hiljaa, että kuuluu vain sängyn nitinä. Säälittävää puuhastelua tuollainen äänetön seksi.
Muista ottaa vastuu vittusi jakamisesta.
Mitä se sulle kuuluu ketä jakaa ja kenelle!!? Runkaa sä vaan siellä kotona pimeässä.
Niin runkkaankin. Yritän tässä vain vähän neuvoa aloittajaa :)
kyllähän se kannattaa
itse kävin päivittämässä viinakaapin tänään
Kännääminen on mielikuvitusköyhän roskaväen juttuja.
Moni mielikuvitusrikas taiteilija ja kirjailija ja muusikko on ollut rapajuoppo. Ja nussijoita ovat he myös olleet. Mutta minä se vaan runkkaan vaikka kuinka ryyppään. KLUNK KLUNK KLUNK! RUNK RUNK RUNK!