Seksin myyminen on huoraamista

Kun te pyllistelette vähissä vaatteissa lavalla tai netissä treenattua kehoanne esittelemässä ja tavoittelette mitaleita, pokaaleita, lisäravinnepalkintoja, rahaa tai sponsorisopimuksia, niin myytte seksiä eli olette huoria.
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä. Opettaja kysyikin minulta ekalla tai tokalla luokalla miksi haluan isona ja sanoin, että mieshuoraksi. Nyt olen keikutellut lavalla jo toistakymmentä vuotta. Toivon salaa, että opettajani näkisi minut ja olisi ylpeä unelmani saavuttamisesta.

Äänestä
  • Ootko miten Helsingissä? Mulla olisi taas työmatka tulossa ja kaipaisin vähän kassien tyhjennystä miehen suuhun ja peppuun.

    Äänestä

Näppylät

Äänestä
  • Näppylöitä perseessä ja kutiaa....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huora on huora kirjoitti:

Kun te pyllistelette vähissä vaatteissa lavalla tai netissä treenattua kehoanne esittelemässä ja tavoittelette mitaleita, pokaaleita, lisäravinnepalkintoja, rahaa tai sponsorisopimuksia, niin myytte seksiä eli olette huoria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu