Moikka! Kertokaapa hyviä aamupala vaihtoehtoja, minulla on ongelmana kun en tykkää munakkaista. Pienestä asti on tökkinyt! Ja raaka rahkakin on kamalaa! Miten olette tottuneet rahkan makuun? Kiitos ASIALLISISTA vastauksista!!
Aamupala vaihtoehtoja??
Miimi2
8107
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Niin ja lisäkysymyksenä mitä makeutusainetta suosittelette? Ajattelin jos vaikka yrittäisin makeuttaa rahkaa ja laittaa sekaan mansikoita. Miltä kuulostaa?
http://www.lchfrecept.com/category.aspx?ID=1
fruckost=aamiainen
usempia sivuja.
terv Veijo
http://lchf3356.blogit.fi/
Jos ei ruotsinkieli taivu niin kokeile kääntämoottoria.
Suomen kielisiä vastauksia kiitos! En jaksa nyt ruveta availemaan ja kääntämään rutsin kielisiä linkkejä! Kertokaapa vaikka oma kohtaisia vinkkejä.
Tällä kaatopaikalla on turha alkaa pidempiin kiirjoituksiin. Ylläpidon idiootit poistaa pian joka tapauksessa.
Haluaisitko että tulisin pureksimaankin ruoan sinulle valmiiksi?
Vähän sitä nyt voi itsekin tehdä.
Karppisivut on tietääkseni täynnä reseptejä, vaiko eikö murre sovi? ;=))
Osaan itse ruokani pureksia!! Minkä ihmeen takia täällä on tällainen vhh palsta kun selvään kysymykseenkään ei voi vastata! Pure sinä vp mitä haluat, älä enää tule tähän ketjuun! Vastatkaahan joku muu kiitos.
Olen uusi karppaaja ja kaipaisin vain neuvoja niiltä jotka ovat jo karpanneet kauemmin. Anteeksi tyhmyyteni kun tulin vhh palstalta kyselemään kokemuksia. Taidan olla väärässä paikassa.
Miimi2
Turha vetää herneitä nenään ystävä hyvä.
Kiitä sivun ylläpitoa ja häirikköidoooteja sivun tasosta. Minä hoidan keskusteluni tietoa haluavien kanssa blogini emailin kautta.
Uusavuttomuus kaikessa kunniassa mutta......