Osaava Ohjelmatoimisto Sidebusiness etsii nuorekkaaseen joukkoonsa nyt uusia esiintyjiä.
Lisääntyvän keikkatarjonnan myötä etsimme uusia osaajia musiikin sekä esiintymisen saralla.
Osaatko juontaa, hakeeko bändinne lisää keikkaa, pyöritteletkö levyjä tai omaatko kenties jonkun harrastuksen joka soveltuu ohjelmanumeroksi?
Listallemme mahtuu lisää bändejä, DJ:tä, Juontajia, yksittäisiä artisteja, karaokejuontajia, tankotanssijoita, sekä monia muita!
Jos olet karismaattinen, tulet toimeen ihmisten kanssa, omaat terveen elämänasenteen sekä sinulla on halu kehittyä artistina ja esiintyjänä, olet etsimämme henkilö!
Sinun ei tarvitse olla nimekäs ja maailmankuulu, meille riittää että hoidat hommasi ja rakastat musiikkia tai esiintymistä. Keikkaa löytyy myös tunnetuille artisteille.
Keikat sijaitsevät pääsääntöisesti Varsinais-suomen alueella mutta joskus myös sen ulkopuolella.
Sidebusiness tarjoaa ohjelma- ja juhlapalveluja niin yrityksille kuin yksityisillekin joten keikat ovat aina ravintoloista yksityisjuhliin.
DJ:llä mahdollisuus päästä vakituiseksi ravintolaan, tehdä hääkeikkoja, kiertää eri kaupunkeja teemabileissä, yms!
Haku on nyt käynnissä, ota rohkeasti yhteyttä, kesän keikat odottavat tekijöitään!
Hakulomakkeeseen TÄSTÄ ----> http://sidebusiness.fi/esiintyjäksi.html
Ohjelmatoimisto Sidebusiness
Johanna Tihilä / Myynti & Promootio
358 50 348 0350
[email protected]
www.sidebusiness.fi
facebook.com/ohjelmatoimistosidebusiness
Yötyötä esiintyjille, varsinais-suomi
sidebusiness
1
178
Vastaukset
- fablex
Moro oisin kiinnostunut tosta meit olis 2 Dj:tä.Linkki kanavalle:http://www.youtube.com/user/NeptuxFablex. noi on vähä huonoi miksei mut ei olla julkastu hyvii viä.... :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle443032Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362651Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532604Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1052304Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle502136Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421903- 1501556
- 731418
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231248Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281185