Nettikauppa Spartoo

gnhnpwsnpnp

Tilasin spartoolta laukun 29.1. ja eipä sitä typerää laukkua ole vieläkään kuulunut Suomeen. Tuo Spartoo on siis ruotsalainen putiikki ja lähetys on niiden nettisivun mukaan lähetetty, mutta viivästynyt. Onko muilla kokemuksia tuosta Spartoosta? Onko kenelläkään viivästynyt tilaus näin kauan? Onko tavarat tulleet perille? Entä positiivisia tai negatiivisia kokemuksia?

5.2.2013 5:52 Segeltorp, Ruotsi Lähetys on matkalla
4.2.2013 15:25 Malmö, Ruotsi Lähetys on matkalla
30.1.2013 16:55 SPARTOO.FI, Ruotsi EDI-tiedot (electronic shipping instruction) on vastaanotettu

6

633

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Spartree

      Mulla on nyt 12 päivää kulunut tilaiuksesta. Luvattu nyt sitten 5 päivän sisällä tulemaan. Tilatessa lupasivat paljon noppeammin.

    • peke

      Hidasta ja sekavaa toimintaa.

    • figaro86

      Minulla ei ole ollut vastaavanlaisia ongelmia toimituksen kanssa. Aina on tullut onneksi ihan ajallaan. Voi toki johtua myös siitä, että olen käyttänyt UPS-toimitusta. Paketit lähtevät muuten Ranskasta (ainakin UPS.seurannan mukaan), joten uskon myös yrityksen olevan ranskalainen.

    • Home_Boyzz
    • Alennuskoodi-Spartoo
    • Alehaukka2

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6284
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3783
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3130
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1696
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1388
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1320
    7. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      936
    8. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      929
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      870
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      849
    Aihe