Ongelmani on seuraava: Olen aina halunnut todella isot rinnat ja tehnyt periaatepäätöksen jo monta vuotta sitten, että menen leikkaukseen. No nyt on miehellä uus työpaikka (naimisissa 5 vuotta), palkka sellainen että vaimolle voisi hyvinkin hankkia virkistäytymislahjan, mutta EI IRTOO! Äijän mielestä ne on turhat eikä välitä yhtään minusta, että se on mun unelma. Ja onhan se OUTOA jos miehelle ei tissit kelpaa! Strippareita se kyllä mielellään katselee. Missä vika? En ole läski enkä ruma!
Mies ei suostu maksaa silareita!
Naikkoneeenn
15154
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Rauhoitu himatuikku.
Huora.
Todella isot rinnat aiheuttaa selkävaivoja.
lukee tätä palstaa tai vaikkapa Metro-lehden tekstiviestipalstaa, huomaan joka kerta sen että minulla menee oikeastaan aika helvetin hyvin.
"Ongelmani on seuraava: Olen aina halunnut todella isot rinnat"
Et voi olla ainakaan nainen.
Olet 3 päivää myöhässä,tai sitten muuten vaan huuhelo.
Sinuna valittaisin miehen käytöksestä vaikka Euroopan ihmisoikeustuomioistuimeen. Onhan miehen maksamat silarit ihmisoikeus. Jos ei auta, niin jätä se pihi narsistisika. Olet ansainnut varakkaan ja anteliaan tissifetissin!
Tuskin eukko itse haluaa tissifetissiä. Varakkaan tissifetisistin ehkä
Silikoni tissit on rumat.
Miksi miehen pitäisi uudet rinnat kustantaa? Ja miksi haluat ylipäätään isot rinnat? Ne on vaan tiellä joka paikassa. Rintaliivejä joutuu oikein etsimällä etsiä, että löytyy sopivan tukevat, urheiluliiveistä joutuu pulittamaan omaisuuden jos meinaa kunnolliset saada, usein paidat kiristää rinnasta ja lösöttää takaa jne jne. Ja kaiken kukkuraksi selkävaivat tulee kaupan päälle.
En ihmettele, jos ei kustanna. Ei ne kumitissit nyt kovin nätit oikeasti ole. Miksi naiset sekoaa niihin ja luulee, että pelkkä koko ratkaisee hinnalla millä hyvänsä?
Niin, olen nainen itsekin mutten tosiaankaan tajua ihan kaikkia naisten kotkotuksia, saati syitä niille. Omilla rinnoilla pitäs riittää tai sitten ei mies susta oikesti edes välitä. Hyväksy ittes, siitä se lähtee.
http://www.iltalehti.fi/iltvviihde/20130405022462530_a2.shtml
Vanhoista talvirenkaista saa hyvät kumitissit.
Tarjoudu maksamaan itse toinen tissi niin asiasta tulee teidän yhteinen.
.
"Äijän mielestä sijoitus pumpattavaan barbaraan oli parempi?"
Har!
.