Fit vai Fat?

10382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Minusta Fiat on aivan ylivertainen laite naiselle, varsinkin tämä uusi pompannappi.


(naurua italolla)

Äänestä

Esimerkkien näköisistä naisista kelpaisi kuka tahansa. Luonne ratkaisee.

Jos on todella fat, niin ei sitä taida luonnekaan pelastaa.

Äänestä

Tykkään hyväluonteisista naisista.

Sairaalloisen lihavaa tai anorektikkoa en ottaisi, siltä väliltä kelpaa ulkonäön puolesta melkein mikä vaan.

Äänestä

Tietenkin fit. Jo ihan terveyssyistäkin.

Kuvien naisissa en kyllä havainnut ylipainoa kuin Christina Aguileran kuvassa...

Äänestä
  • juurikin näin

    fit tai normaali

    Äänestä

Mua ainakin naurattaa noin fat-tyttöjen ylistäjän.
Ai miks? siksi kun ajattee niitä mies parkoja jos joskus joutuvat nostamaan fat-tyttöystävää niin ei nouse, ei sitten millään masta.
Hoikkia tyttöjä sitä sitten on kiva kaapa syliin jos sille päälle sattuu ja kantaa sänkyyn jne. : )
Pöyddällekään ei voi fat-tyttöä nostaa sillä pöydät romahtaa alta : )
Hurjastelkaa fat-tytöjen kanssa mutta älkää rikkoko paikkoja !

Äänestä
  • Miehen on kyykättävä vähintään 120kg ja nostettava penkistä vähintään 80kg, jotta jaksaa nostaa suomalaisen naisen.

    Äänestä

  • näin se on kirjoitti:

    Miehen on kyykättävä vähintään 120kg ja nostettava penkistä vähintään 80kg, jotta jaksaa nostaa suomalaisen naisen.

    Eikö tuo ole ihan normi suoritus salilla.

    Äänestä

No aika harva nyt varmaan oikeasti tosi fättiksistä tykkäilee, esim toi christina nyt lihoneena ei nappaa. Fit miellyttää tietty silmää, mutta kun ite ei ole kovin fit niin parisuhde fitin tytön kanssa tuskin onnistuisi kun olis niin erilaiset elämäntavat ja harrastukset. Ihan sellainen normaalikroppainen nainen olis itelle paras vaihtoehto, ääripäät ei innosta ns. oikeassa elämässä. Vaikka toki niitä treenattuja tyttöjä ihan mielellään kattelee, tosin ei överiksi vedettyjä. Naisella pitää musta kuitenkin olla erottuva vyötärö (esim monelta uimaritytöltä puuttuu) ja rintoja kourantäytteeksi.

Äänestä

Jos vaihtoehdot on tässä, niin sitten ehdottomasti fit. Kuvaesimerkeistä toinen oli lähinnä sitä. Terveet elämäntavat ja terve sielu terveessä ruumiissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fit ´r chubby kirjoitti:

Tunnen miehiä, jotka pitävät vain toisesta tyypistä tai molemmista. Kumpi on enemmän mieleesi?

http://i.istockimg.com/file_thumbview_approve/15748010/2/stock-photo-15748010-fit-woman-showing-weight-loss.jpg

http://thumbs.dreamstime.com/thumblarge_683/13348635262v8n06.jpg

vai

http://static4.depositphotos.com/1032993/423/i/950/depositphotos_4237774-Sexy-round-women.jpg

http://ll-media.extratv.com/2012/10/01/christinaaguilera-450x600.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu