Haluaisin rakastella jonkun kivan naisen kanssa

Ihanasti työnnellä siitintäni hänen kosteaan vakoonsa ja huokailla lemmekkäitä rakkauden sanoja.

Onko kellään muulla tällaisia tuntemuksia?
483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kevät on kiimaista aikaa.

Äänestä

Taitaa olla yleinen tuntemus mutta vain harva tällä palstalla asuva voi vain haaveilla tuosta.

Äänestä
  • Itseni mukaanlukien.

    Äänestä

Kyllä minäkin haluaisin päästä penetroimaan jotain kaunista ja puhdasta teinityttöä, mutta kaikkea ei voi saada ja se on hyväksyttävä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kesämies2013 kirjoitti:

Ihanasti työnnellä siitintäni hänen kosteaan vakoonsa ja huokailla lemmekkäitä rakkauden sanoja.

Onko kellään muulla tällaisia tuntemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu