Tosiaan oon 18 ja haluisin löytää sopivan kumppanin itelleni jossain vaihees. Päätin kokeilla josko tätä kautta onnistais..
Ite oon neitsyt ja siitäkin haluasin päästä eroon. Mutta joo oon ilonen ihmine ja tulen hyvin ihmisten kanssa kaverina toimee.. mut sit nää parisuhteet.. on ollu hieman hankala löytää sitä oikeeta.. Jos seuraa tarviit kerro toki mullekki ;)
Ite oon neitsyt ja siitäkin haluasin päästä eroon. Mutta joo oon ilonen ihmine ja tulen hyvin ihmisten kanssa kaverina toimee.. mut sit nää parisuhteet.. on ollu hieman hankala löytää sitä oikeeta.. Jos seuraa tarviit kerro toki mullekki ;)
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ilmoittauduin vapaaehtoiseksi tuohon neitsyysongelmaan jo toisessa ketjussa ;)
Kiva että innokkaita löytyy ;) missä, millon ja miten :)) no eivaiskaa,alota vaik siit et kerrot ikäs ensi ? :)
Olen 28, mutta sehän on juuri sopiva ikäero. ;)
Tosiaan en huomannu et tää oli kaks kertaa.. mulla ei siis oo skypeä et se nyt ei ainkaa onnistu :) missä päin asut ?
Älä nyt kaikkia neitsyitä korkkaa, kun monen palstalaisen koko elämä riippuu siitä!
Itse ainakin lupaan solidaarisuudesta ätminkäisiä kohtaan lopettaa välittömästi neitsyiden korkkailun tämän elämän osalta. Olen pahoillani, että olen vienyt heitä enemmän kuin osuuteni olisi ollut. Voisiko tämän hyvittää antamalla oman neitsyyteni ätmille?
Asun Jyväskylässä. Missä itse?
Mm asun espoossa.. tais tulla mutka matkaa..
Ei välttämättä... Voinhan tulla käymään Espoossa. :)
Houkuttelee ;)
Menet siis vaan panemaan ja jätät heti. Sulla vaan pil.lu mielessä heti.
Kellä täällä on pillu mielessä muulla kuin sinulla? Haluaisin tutustua tyttöön. Vaikuttaa kiinnostavalta ja iloiselta ihmiseltä.
Yksinäinen susi, tee voittajan valinta ja korkkauta itsesi minun kaltaisella kunniallisella ja fiksulla miehellä.
Täällä olis noin samanikäinen poika Lappeenrannasta. Olen 19. Onko sähköpostia?
Joo löytyy sellanen kuin [email protected]
Ota toki yhteyttä ;)
Laitoin sähköpostia sinulle, yksinäinensusi. Odottelen vastausta :)
Pelkäätkö ettei posti löydä perille vai miksi tuo pitää täällä ilmoittaa?
Kertokaahan sitten detailit palstalla. Esimerkiksi, että missä asennossa neitsyys meni.
Mitään ei oo kyllä tullu vielä.. olikohan oikee sähköposti ?
En näe kyllä spostissa mitään virhettä... :o kokeilen uudestaan