Seksikkäät, tuhmat, hotit muijat.

391627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 39

Vanhimmat

Josie Maran näyttää tosi hyvältä. :)

Äänestä

Ne näytti välillä vähän Marilyn Mansonilta.

Äänestä

elena anaya on muuten bi.

Äänestä
  • se on lesbo. siis ihan täysi lesbo.

    Äänestä

Kiltit tytöt on parempia kuin tuhmat

Äänestä
  • ei kiltistä voi kiihottua koska niissä ole mitään eläimellisesti seksikästä. :D

    Äänestä

  • no ei ole kirjoitti:

    ei kiltistä voi kiihottua koska niissä ole mitään eläimellisesti seksikästä. :D

    Se on vain sinun mielipiteesi, pidä se mielessä. Jollekin se kiltti naapurintyttö on kiihottavampi kuin tuollainen mallipimu. Ei sillä että malleissa mitään vikaa olisi.

    Äänestä

  • Makuja on monia kirjoitti:

    Se on vain sinun mielipiteesi, pidä se mielessä. Jollekin se kiltti naapurintyttö on kiihottavampi kuin tuollainen mallipimu. Ei sillä että malleissa mitään vikaa olisi.

    Kyllä tuollainen hyvävartaloinen tuhma ja seksikäs muija on parempi kuin joku pyöreä naapurin tytöntyllerö.

    Äänestä

  • no ei ole kirjoitti:

    ei kiltistä voi kiihottua koska niissä ole mitään eläimellisesti seksikästä. :D

    Eikun paras on kiltin näköinen joka on tuhma. Ei yleensä ne jotka näyttää seksikkäältä ole edes osaava sängyssä kun päästään asiaan. Ulkonäkö pettää ja hämää. Parasta on kirjastonhoitaja kaulaan asti napitettuna ja villahousuissa. Sen kun saa sekoamaan niin oksat pois.

    Äänestä

Tuhmat tytöt saa pitää hauskaa....ja miehet mielellään toteuttaa fantasioitaan näiden tyttöjen kanssa. Tuhmat tytöt jää usein lopulta yksin :(

Kiltit tytöt on vaimo matskua, niiden kanssa ei toteuteta niitä salaisia fantsuja...kiltit tytöt harvoin jäävät yksin.

Ite oon varmaan tuhma tyttö...osa vaan haluaa ottaa mut, mut vaimokkeeks kukaan ei huolis...

Äänestä
  • Kilteistä tulee helposti tuhmia parisuhteessa. Se on loistofiilis. Menetät mahdollisuuteesi kilttiin, mutta tuhmaan mieheen, kun olet tuhma heti kättelyssä.

    Äänestä

b-luokan leffa mut muijat on seksikkäit.

Äänestä

Toi on hyvä ja muijat sexyj, mut, JOS sä pääset tollaseen ryhmään paneskelee se jää siihen. Ei suhdetta ei mitään. Se on, et otetaan pari nappii ja sekoillaa. Huomen kotiin ja arki jatkuu tylsänä..

Mut jos tapaat kivan naapuritytön ja keskenään sekoilette ja teillä on omat pupuorgiot, niin miettikää sitä. Ja arjen keskel lisää...

Naapurit vaan ihmettelee mitä siel tapahtuu, ku muuten ollaan niin kilttej tyyppej :D

Äänestä

lesbotytöt raiskaa. tai siis bi.

Äänestä

http://www.youtube.com/watch?v=yItJpd0VeAU

Sinä rakas lähimmäiseni. Koko elämäsi tärkein kysymys on että missä vietät ikuisuutesi. Oletko koskaan ajatellut että maanpäällinen elämä on pelkkä silmänräpäys? Panostatko kaikkeen maalliseen nautintoon välittämättä laisinkaan Jumalasta ja hänen tahdostaan? Seksi kuuluu avioliittoon ja on tarkoitettu miehen ja naisen väliseksi asiaksi. Kaikki lihan halut ja tuollaiset syntiset ja saatanalliset elokuvat ovat peräisin sielunvihollisesta.

(Luuk.16:19-31)
"Oli rikas mies, joka pukeutui purppuraan ja hienoihin pellavavaatteisiin ja eli joka päivä ilossa loisteliaasti. Mutta eräs köyhä, nimeltä Lasarus, makasi hänen ovensa edessä täynnä paiseita ja halusi ravita itseään niillä muruilla, jotka putosivat rikkaan pöydältä. Ja koiratkin tulivat ja nuolivat hänen paiseitansa. Niin tapahtui, että köyhä kuoli, ja enkelit veivät hänet Aabrahamin helmaan. Ja rikaskin kuoli, ja hänet haudattiin. Ja kun hän nosti silmänsä tuonelassa, vaivoissa ollessaan, näki hän kaukana Aabrahamin ja Lasaruksen hänen helmassaan. Ja hän huusi sanoen: 'Isä Aabraham, armahda minua ja lähetä Lasarus kastamaan sormensa pää veteen ja jäähdyttämään minun kieltäni, sillä minulla on kova tuska tässä liekissä!' Mutta Aabraham sanoi: 'Poikani, muista, että sinä eläessäsi sait hyväsi, ja Lasarus samoin sai pahaa; mutta nyt hän täällä saa lohdutusta, sinä taas kärsit tuskaa. Ja kaiken tämän lisäksi on meidän välillemme ja teidän vahvistettu suuri juopa, että ne, jotka tahtovat mennä täältä teidän luoksenne, eivät voisi, eivätkä ne, jotka siellä ovat, pääsisi yli meidän luoksemme.' Hän sanoi: 'Niin minä siis rukoilen sinua, isä, että lähetät hänet isäni taloon - sillä minulla on viisi veljeä - todistamaan heille, etteivät hekin joutuisi tähän vaivan paikkaan'. Mutta Aabraham sanoi: 'Heillä on Mooses ja profeetat; kuulkoot niitä'. Niin hän sanoi: 'Ei, isä Aabraham; vaan jos joku kuolleista menisi heidän tykönsä, niin he tekisivät parannuksen'. Mutta Aabraham sanoi hänelle: 'Jos he eivät kuule Moosesta ja profeettoja, niin eivät he usko, vaikka joku kuolleistakin nousisi ylös'.""

Äänestä
  • Ihan vitun kiinnostavaa. Ja helvetistä ne hyvännäköiset muijatkin tulee löytymään.

    Äänestä

  • lämpöenergiaksi käy hyvin. vessapaperinakin voisi ehkä käyttää.

    Äänestä

  • Raamattu on vanha keikkailtu iltasatu.

    Äänestä

  • Saatanan nettisaarnaaja mene helvettiin.

    Äänestä

  • tunge se raamattusi perseeseesi, kiitos.

    Äänestä

  • Jäikö lääkkeet ottamatta.

    Äänestä

Seksikästä.

Äänestä

mitäs naisia ne tommoset demonit on?

Äänestä
  • Vampyyreja, Draculan morsiamia.

    Äänestä

  • Sinua kiihottaa varmasti koska olet homo. Fantasiasi voisit tunkea perseeseesi.

    Äänestä

  • Suksikaa kuuseen.

    Äänestä

  • Homot on out kirjoitti:

    Suksikaa kuuseen.

    täällä suvaita seksuaalivähemmistöihin kuuluvia? olette siis rasisteja.

    Äänestä

  • vai ei kirjoitti:

    täällä suvaita seksuaalivähemmistöihin kuuluvia? olette siis rasisteja.

    minulla mitää homoja vastaa oo ainakaa kuhan vaa pysyvät pois lähettyviltä.

    Äänestä

  • vai niin XD

    Äänestä

Aika namuja oli.

Äänestä

Asiaa. Tässä oli jo mielikuvitusta.

Äänestä

Ateismin ihmiskäsitys ei anna minkäänlaista arvoa ihmiselle. Kristillisessä opissa ihminen nähdään Jumalan kuvana joka on luotu mieheksi ja naiseksi. Ateismin mukaan ihmiset ovat pelkästään koiras- ja naarasapinoita. Itse en voisi ajatella elämääni mielekkäänä jos ajattelisin olevani vain eläin.

Äänestä
  • ketä kiinnostaa?

    Äänestä

Mitä vittua täällä oikein tapahtuu? Miksi joku sekopää uskovainen on tullut jauhamaan jotain uskonto soopaa Ihannenainen-palstalle? Eiköhän noille uskonto jutuille ole omat palstansa jonne voi mennä niistä puhumaan.

Äänestä

Miksi kaikki pitää olla seksi, hot, cull, bitch ja naughty porn.

Menkää seksipalstalle tumputtamaan.

Korvia myöten täynnä tätä prc:n lemua.

Äänestä

Tämä on ihannenainen palsta ja seksikkyydestä saa puhua, joten mene sinä muualle valittamaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sexy naughty bitchy kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=xKncJLdhNwE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu